Спитай у тренера DOG: Анастасія Яскевич. Stretching

10 липня відбувся перший вебінар у форматі “Спитай тренера DOG”, в рамках якого наставники клубів DOG & Grand CrossFit відповідають на питання читачів з соціальних мереж. Мета нашої нової рубрики:

  • дати можливість усім охочим отримати перевірену інформацію з перших рук;
  • розвіяти міфи, що існують довкола спорту, зокрема потенційно небезпечні;
  • розширити спортивні обрії наших читачів та познайомити з можливостями, які дає атлетам кожен з фітнес-напрямків.

 

Перший спікер рубрики “Спитай тренера” — Анастасія Яскевич, досвідчений тренер і керівник департаменту групових фітнес програм DOG & Grand CrossFit. Темою її вебінару став Stretching, надзвичайно актуальний напрямок для спортсменів всіх дисциплін, теоретичні й практичні основи якого Анастасія Яскевич викладає в рамках навчального курсу “Школи тренерів DOG”.

 

Наші читачі у соціальних мережах охопили у своїх питаннях різні аспекти стретчінгу, від планування тренувальної програми до рекомендацій щодо окремих вправ. Анастасія Яскевич дала розгорнуті коментарі, в яких не просто відповідала на окремі питання, але розкривала глибоке розуміння принципів розтяжки на конкретних прикладах. Ми надзвичайно раді відгуку, який отримав вебінар: відео Анастасії подивилося більше ніж 2 тисячі глядачів і ми впевнені, що завдяки йому більше людей будуть грамотно та ефективно використовувати стретчинг у своїх тренуваннях.

 

Подивитися вебінар Анастасії ви можете за посиланням: https://youtu.be/KnhP71hgzJk