Основною особливістю є ефективна комбінація аеробних і силових прийомів на ступенях різної висоти, що виконуються під музику

Рецепт гарного і підтягнутого тіла досить простий – потрібно всього лише зайнятися Step-аеробікою.

Це система вправ, яка є різновидом фітнесу, за допомогою степ-вправ ви не тільки підтягнете своє тіло, але й зможете отримати заряд енергії та хороших емоцій. Basic step доступний кожному охочому в нашому спортивному клубі в Києві.

Які особливості має цей вид аеробіки?

Вправи степ-аеробіки були розроблені в процесі відновлення пошкоджених суглобів коліна. Джина Міллер замість різних складних тренажерів використовувала звичайні сходинки. Ефективність такого підходу була помічена практично відразу, тому вона створила цілу систему вправ з височиною.

Вправи сприятливо впливають на серцево-судинну систему, ефективно спалюють жирові накопичення і активізують роботу основної групи м’язів тіла.

Степ-бейсик допоможе вам отримати чудову поставу, прекрасну координацію рухів і легку ходу!

Кому підходить Step-basic і що потрібно для цих вправ?

Відвідувати тренування з степ-аеробіки можуть абсолютно всі бажаючі, незалежно від навичок або віку. Єдине що потрібно пам’ятати – не варто кидати заняття після першого уроку. Величезна кількість новачків роблять це тому, що рухи є досить швидкими і ритмічними, і повторювати їх перший час достатньо складно. Тренування вимагають завзятості, незалежно від виду спорту, тому потрібно бути готовим як фізично, так і морально.

Для проведення занять потрібна лише спеціальна платформа, висота якої варіюється від 10 до 30 сантиметрів. Вона може мати кілька рівнів, за допомогою яких змінюється навантаження в процесі тренувань. Basic step можна займатися і в домашніх умовах, проте без хорошого наставника ви не зможете отримати потрібного результату.

Наш спортивний клуб DOG & Grand CrossFit пропонує кращі умови для навчання і виконання вправ Basic step в місті Київ. Досвідчені тренери, дружні групи і хороша музика допоможуть вам зробити своє тіло ідеальним!