Основною особливістю є ефективна комбінація аеробних і силових прийомів на ступенях різної висоти, що виконуються під музику

Basic Step — фітнес аеробіка в клубах DOG & Grand CrossFit

Кожна стаття, присвячена здоровому способу життя і контролю ваги, обов’язково містить рекомендації “більше ходити пішки” і “відмовитися від ліфта”, тому що найздоровіший вид фізичної активності — це інтенсивна ходьба. На жаль, забезпечити достатнє фізичне навантаження в повсякденному житті та проходити заповітні 10 000 кроків щодня майже нереально для людини, яка живе в Києві й проводить більшу частину дня на роботі та в транспорті. Але це не привід відмовлятися від здоров’я та відмінної фізичної форми, адже необхідні навантаження чекають вас на тренуваннях зі степ аеробіки в клубах DOG & Grand CrossFit.

Що таке Basic Step?

Basic Step — це степ аеробіка для початківців, базовий рівень найпопулярнішого у Світі фітнесу для схуднення і підтримки здоров’я. Степ аеробіка з’явилася в 1989 році та дуже швидко набула колосальну популярність серед спортсменів-аматорів, стала однією з дисциплін в змаганнях зі спортивної та фітнес аеробіки, і сьогодні без класів цього напрямку неможливо уявити сучасний фітнес центр. Basic Step — це заняття середньої інтенсивності, які дають хороше кардіонавантаження і зміцнюють м’язи тіла. Basic Step допомагає освоїти базові кроки, спробувати вправи для початківців і познайомитися зі степ аеробікою. Тренування з Basic Step проходять під музику і сподобаються всім, хто любить активні види фізичних навантажень.

Кому підійдуть заняття Basic Step?

Степ аеробіка — універсальний спосіб знайомства з фітнесом і хороший спосіб урізноманітнити свою тренувальну програму. Особливо актуальним цей напрямок буде для декількох груп атлетів:

  1. Спортсмени-початківці. Тим, хто тільки знайомиться з різними напрямками фітнесу, варто спробувати степ аеробіку. Basic Step має всі переваги аеробних напрямків і дозволить сформувати враження про ці дисципліни.
  2. Люди, що стежать за фігурою та всі, хто хочуть позбутися зайвої ваги. Степ аеробіка відмінно підходить для схуднення: регулярні заняття прискорюють метаболізм і разом з коригуванням раціону дають відмінний результат.
  3. Атлети, що відновлюють форму після тривалої перерви в заняттях. Вправи степ аеробіки дозволять тілу швидше адаптуватися до навантажень і допоможуть зміцнити серцево-судинну систему.

Чим відрізняється Basic Step від інших видів фітнесу?

Степ аеробіка — одна з найдинамічніших фітнес-дисциплін, яка не вимагає тривалого освоєння техніки вправ. Ви починаєте працювати в повну силу з першого ж заняття, і з кожним тренуванням вам стає все цікавіше займатися цим напрямком. Аеробіка на степ-платформі дає відмінне комплексне навантаження на всі великі м’язові групи: стегна, сідниці, м’язи кора і плечовий пояс. Регулярні заняття зміцнюють м’язи, покращують рельєф тіла, а при дотриманні рекомендацій тренера, пов’язаних з харчуванням, ви зможете скоригувати свою вагу і обсяги тіла. На відміну від деяких силових напрямків, де спортсменам потрібно мати певний рівень фізичної підготовки, базові кроки аеробіки доступні всім спортсменам, без обмежень за віком, статтю або спортивним досвідом.

Як проходять тренування з Basic Step?

Перший етап освоєння дисципліни — вивчення базових кроків аеробіки. Під керівництвом тренера атлети вчаться точно і правильно виконувати кожен з базових кроків (заходи на степ, повороти та інші), і поступово з’єднують їх у послідовності. Чим більше ви займаєтеся степ-аеробікою, тим складніші послідовності кроків ви можете виконувати, і тим вище ефективність ваших тренувань. Крім безпосередньої роботи на степ-платформі в рамках заняття обов’язково виконується розминка і розтяжка для поліпшення мобільності суглобів і підвищення еластичності м’язів та зв’язок. На заняттях зі степ аеробіки ви тренуєтеся під музику, виконуєте базові кроки в танцювальному ритмі.

Чому вам варто вибрати клуби DOG & Grand CrossFit для занять степ аеробікою?

Чи достатньо одного бажання, щоб досягти успіху в спорті? Для того, щоб приступити до занять — можливо, але одного лише бажання недостатньо, щоб отримати гідний результат і не втратити мотивацію до подальшої роботи. У клубах DOG & Grand CrossFit на вас чекають:

  • Просторі, світлі приміщення, в яких комфортно займатися в будь-який час року.
  • Сертифіковані тренери, які регулярно відвідують міжнародні фітнес-конвенції, щоб зробити ваші заняття максимально цікавими та ефективними.
  • Відмінна інфраструктура клубу, в якій є все для вашого активного способу життя та відпочинку: суміжні спортивні дисципліни, тренажерна зала, масажні кабінети, фітобар і сауна.
  • Зручне розташування клубів і вільний графік занять: займайтеся там, де вам зручно і тоді, коли зручно.
  • Компанія однодумців, з якими здорово тренуватися і цікаво разом рухатися до спільної мети.

Як приєднатися до занять з базової степ аеробіки?

Щоб почати тренуватися, вам не потрібна спеціальна підготовка. Досить зручної спортивної форми та вашого бажання познайомитися з новим спортивним напрямком. Тренери клубів DOG & Grand CrossFit допоможуть вам підібрати оптимальний графік занять, який буде враховувати ваші індивідуальні особливості, цілі та завдання в залі.   Приходьте, знайомтеся зі степ аеробікою і займайтеся спортом разом з нами в клубах DOG & Grand CrossFit!