Cиловий фітнес-напрямок, мета якого — побудувати гармонійне та пропорційне тіло, розвинути силу спортсменів, їхню витривалість, зміцнити всі групи м’язів і покращити тонус

Силовий клас Body sculpt в DOG & Grand CrossFit

Чи можна порівняти роботу атлета з роботою скульптора? Ще б пак! Але митець працює у майстерні з глиною або мармуром, а спортсмен у залі працює над власним тілом і фактично створює сам себе. Все в ваших руках і ми запрошуємо на силові класи Body sculpt тих атлетів, які прагнуть побудувати красиве і сильне тіло!   Якщо ви ще не знайомі з цим класом, ми підготували для вас відповіді на всі основні питання, пов’язані з напрямком Body sculpt:

Що таке Body sculpt?

Це силовий фітнес-напрямок, мета якого — побудувати гармонійне та пропорційне тіло, розвинути силу спортсменів, їхню витривалість, зміцнити всі групи м’язів і покращити тонус. 

Чим відрізняється цей клас від інших фітнес-напрямків?

На відміну від аеробних дисциплін і змішаних напрямків, Body sculpt робить акцент на покращенні пропорцій тіла. Вправи, що виконують спортсмени протягом тренування, спрямовані на активацію всіх типів м’язових волокон і збільшення об’єму м’язів.

Як відбуваються тренування з Body sculpt?

Протягом заняття спортсмени виконують вправи на всі групи м’язів у різних комбінаціях: без додаткового обтяження та з ним, у багатоповторному та малоповторному режимі. Комбінація динамічних і статичних навантажень дає максимальний ефект і дозволяє значно збільшити м’язові об’єми навіть тим атлетам, яким важко дається робота над пропорціями.

Чи підходить клас Body sculpt людям, що прагнуть схуднути?

Регулярні заняття Body sculpt та дотримання рекомендацій щодо харчування допомагають позбутися зайвої жирової тканини. Але зміна показника на вагах це не єдина перевага напрямку Body sculpt. Зміцнюючи м’язи, людина значно поліпшує стан тіла: шкіра набуває пружності, відновлюється тонус, покращуються пропорції фігури. Ці класи допомагають компенсувати вікові зміни та зупинити втрату м’язової маси, що характерна як для чоловіків, так і для жінок після 35 років.

Чи потрібна попередня підготовка, щоб долучитися до занять з Body sculpt?

Ні, ці класи підходять атлетам будь-якого рівня підготовки. Головне — ваша готовність сумлінно тренуватися та рішуче рухатися до мети!

Приходьте! Сила, впевненість і краса чекають на вас в DOG & Grand CrossFit!