Bosu — слово, що відкриває нові спортивні обрії та додає яскравих вражень у ваші тренування! Класи Bosu — це високоінтенсивні фітнес-тренування, на яких ви зможете вийти за межі звичних вправ та покращите свої фізичні показники.

Bosu в DOG & Grand CrossFit на Печерську

Bosu — слово, що відкриває нові спортивні обрії та додає яскравих вражень у ваші тренування! Класи Bosu — це високоінтенсивні фітнес-тренування, на яких ви зможете вийти за межі звичних вправ та покращите свої фізичні показники.

Що таке Bosu?

Bosu — це універсальна балансувальна платформа, що нагадує фітбол. Вона увійшла у світ фітнесу в 1999 році, а сама назва є абревіатурою від виразу Both Sides Up, що означає «використання обох сторін».  Платформа Bosu має основу приблизно 60 см в діаметрі, поверх неї гумова півсфера. Пружність купола може змінюватись, а сама платформа Bosu використовується в обох положеннях: куполом догори та вниз.

За що ми любимо класи Bosu

З Bosu кожна знайома вправа набуває нового виміру. Секрет у нестабільності опори. Через необхідність знаходити та тримати рівновагу, до роботи долучаються не лише великі м’язові групи, але й м’язи-стабілізатори.  На кожному занятті ви працюєте над всіма групами м’язів, а навіть найпростіші вправи — наприклад, просто постояти на Bosu, — потребують концентрації та активної фізичної роботи.  Тренування з Bosu зміцнюють присінковий апарат, розвивають силу, спритність, координацію, покращують поставу.

Переваги класів Bosu

Фактично з Bosu можна виконувати будь-яку вправу із класичного фітнесу, але з додатковими опціями. Використання Bosu-платформи не обов’язково ускладнює заняття, але дає великий простір для адаптації вправ:

  • кардіонавантаження на Bosu-платформі є більш щадними для суглобів — півсфера компенсує ударний вплив
  • силові вправи стають більш ефективними через додаткову роботу м’язів-стабілізаторів
  • завдяки різним положенням Bosu можна підбирати оптимальний кут для виконання комплексних вправ та амплітудних рухів

Чи всім атлетам підходить Bosu

Велика варіативність вправ з платформою Bosu робить ці класи справжньою знахідкою і для початківців, і для досвідчених спортсменів. Обмеженням до класів Bosu є стани здоров’я, що обмежують фізичну активність людини. Якщо маєте сумніви, порадьтеся з вашим тренером та сімейним лікарем щодо доцільності тренувань та рекомендованого графіку.  Спеціальна форма чи знаряддя для тренувань не потрібні! Ваша звичайна форма для фітнесу ідеально підійде для Bosu-класів. Уваги потребує лише взуття: переконайтеся, що підошва ваших кросівок не слизька, а саме взуття зручно та надійно сидить на нозі. 

До зустрічі у залі!