Інтенсивне кардіотренування, що складається із танцювальних вправ під динамічну музику. Сприяє підтриманню тiла в тонусі та тренуванню м'язів. Підходить для будь-якого рівня підготовленості.

Dance Fitness в DOG & Grand CrossFit

Потанцюємо?! Ласкаво просимо на найзапальніші та найенергійніші класи — Dance Fitness в DOG & Grand CrossFit, фітнес-клас, що нікого не залишить байдужим!

Фітнес-клас Dance Fitness

За основу ми взяли танцювальні рухи та зв’язки, додали класну музику і доповнили все це елементами з найкращих фітнес-напрямків. Що маємо у результаті? Високоінтенсивні кардіотренування, що не лише зміцнюють тіло, але покращують настрій і сповнюють вас позитивними емоціями.

За що ми любимо Dance Fitness

Танець та хороша музика — універсальний спосіб покращити настрій. коли ви чуєте драйвову мелодію, тіло саме починає рухатися. Цей принцип відкриває фантастичні можливості для тренувань: навіть інтенсивні вправи виконуєш із задоволенням, якщо робиш це в ритмі танцю! На класах Dance Fitness ніколи не буває нудно, і для тих, хто має складнощі з систематичним відвідуванням спортзали це ідеальний шлях для формування звички: як думаєш про тренування, руки самі збирають форму, а ноги несуть у напрямку зали. До речі про форму: нічого надзвичайного для занять вам не знадобиться, достатньо зручного спортивного одягу та взуття, у якому вам комфортно рухатися.

Ефект класів Dance Fitness

Попри легку та драйвову атмосферу на заняттях, класи Dance Fitness дають інтенсивне навантаження, а тому покращують тонус тіла, зміцнюють м’язи і допомагають позбутися зайвої ваги. Приємний бонус — піднесений емоційний стан до, після та під час заняття. Людей, що займаються Dance Fitness одразу видно: у них сяють очі, а хода легка та енергійна!

Завітайте на заняття з Dance Fitness в DOG & Grand CrossFit — ці класи не залишать вас байдужими!