Дитячий TRX — чудова альтернатива звичним системам фізичної підготовки і він відмінно підходить як тим, хто лише знайомиться зі спортом, так і тим юним атлетам, які вже мають спортивний досвід.

TRX для дітей в клубах DOG & Grand CrossFit

Спорт, який не набридає, фізичні навантаження, які гармонійно розвивають тіло, тренінг, що допомагає дитині стати вправною та впевненою у собі — звучить фантастично, чи не так? Але це не мрії про ідеальний спортивний напрямок для хлопців та дівчат, це — тренінг з функціональними петлями Total Resistance Exercises Цей напрямок — чудова альтернатива звичним системам фізичної підготовки і він відмінно підходить як тим, хто лише знайомиться зі спортом, так і тим юним атлетам, які вже мають спортивний досвід.  Якщо ви хочете залучити свого сина чи доньку до активного способу життя та шукаєте цікавий напрямок, який захопить вашу дитину, рекомендуємо вам звернути увагу на підвісний тренінг. Можливо саме з цієї дисципліни у вашої дитини почнеться захоплення спортом.

Що таке дитячий TRX?

TRX-тренування — це сучасний напрямок у фітнесі, в якому атлети використовують пару строп з петлями на кінцях. На відміну від більшості вправ у тренажерній залі, у функціональному тренінгу спортсмени не використовують додаткове обтяження і  працюють з вагою власного тіла, тому цей напрямок фітнесу підходить дітям та підліткам, чиї м’язи та суглоби ще не готові до роботи з великою вагою. Тренінг Total Resistance Exercises належить до групи функціональних напрямків, тому що дає комплексне навантаження на все тіло без акценту на якусь одну групу м’язів.  Протягом тренування атлети виконують вправи різного типу, чергують динамічні та статичні вправи, поєднують силові та аеробні навантаження, розтягуються та працюють над покращенням координації рухів. 

Яким дітям підходять TRX-тренування в клубах DOG & Grand CrossFit?

Тренінг TRX — сучасний варіант загальної фізичної підготовки, який підходить хлопцям і дівчатам від 7 років.  Він підійде вашій дитині, якщо:

  • ви хочете долучити її до спорту та познайомити з фітнесом;
  • бачите, що сину чи доньці бракує фізичної активності протягом дня;
  • прагнете, щоб ваша дитина розвинула фізичну силу, гнучкість та мала чудову координацію рухів;
  • маєте на меті попередити чи розв’язати проблему зайвої ваги;
  • шукаєте для своїх дітей спортивний клуб за професійними тренерами та атмосферою підтримки та поваги.

Регулярні заняття фізичними вправами та робота в колективі сприяє формуванню характеру людини, тому фітнес стане правильним рішенням для батьків підлітків, які хочуть допомогти юнакам та юнкам спрямувати їхню енергію у плідному напрямку та навчити  наполегливо йти до мети. Тренування в групі гуртують молодь і дають їй здорове середовище для розвитку. 

Що дають дітям заняття з петлями TRX?

Перш за все, TRX-тренінг — це інтенсивні тренування, які дають комплексне навантаження на всі м’язи. Всі вправи атлети виконують з вагою власного тіла без додаткових обтяжень, тому тут майже відсутнє осьове навантаження на хребет. Ризик отримати травму чи зашкодити собі практично відсутній, і це робить TRX ідеальним спортивним напрямком для дітей. По-друге, працювати зі стропами TRX — це цікаво! Заняття схожі на гру, де кожне завдання надихає хлопців і дівчат та розпалює в них спортивний азарт. Якщо ваша дитина ще не знайшла спортивний напрямок собі до душі, то можливо саме на цих тренуваннях вона відкриє для себе любов до спорту.  Total Resistance Exercises — це здоров’я! Вправи з петлями розвивають координацію рухів, зміцнюють вестибулярний апарат, допомагають підтримувати здорову вагу та “вмикають” м’язи-стабілізатори. Саме вони забезпечують струнку поставу та допомагають захистити дітей від сколіозу та сутулості. 

Як проходять TRX тренування з дітьми?

В роботі з юними атлетами ми дотримуємося трьох головних правил: безпека, ефективність та індивідуальний підхід. Протягом заняття тренер весь час контролює правильність виконання вправ та за необхідності допомагає атлетам. Збільшення навантаження відбувається поступово, щоб дитячий організм зміг адаптуватися до змін. Арсенал вправ TRX-тренінгу надзвичайно широкий, тому заняття не набридають і завжди викликають у дітей щиру зацікавленість. Ми не тиснемо на дітей, не критикуємо, не порівнюємо їх між собою. Наша мета — надихнути хлопців та дівчат, зацікавити їх спортом та допомогти розкрити свій потенціал. Для того, щоб розпочати тренування, не потрібна спеціальна підготовка. Достатньо зручної спортивної форми та вільного часу. Ваша дитина не може бути недостатньо підготовленою до тренування, бо всі вправи Total Resistance Exercises масштабуються відповідно до поточного рівня можливостей атлета, і разом з удосконаленням його майстерності, змінюється їх складність.   Ми запрошуємо на TRX тренування дітей та підлітків, які вже люблять спорт, або тільки готуються відкрити для себе всі можливості та перспективи активного способу життя!