Система комплексних тренувань, спрямована на підвищення витривалості, поліпшення координації та психологічне розвантаження, завдяки спортивному клубу DOG & Grand CrossFit в Києві дозволяє кожному відкрити для себе «антигравітаційну йогу».

Індивідуальний підхід

Для всіх клієнтів пропонується можливість занять в комфортних і сучасно обладнаних залах на Осокорках (Позняках)/Печерську. Кожен сам може спланувати максимально зручний графік тренувань. Досвідчений тренерський склад не тільки підбере відповідний комплекс за інтенсивністю, але і допоможе впоратися з хронічною втомою, больовими синдромами в області шиї і спини. За рахунок простоти і універсальності підходів «літаюча йога» підкоряється всім, незалежно від віку і базових спортивних умінь. Суттєва перевага, що в повітрі набагато простіше робити певні вправи, а також прогинатися і розтягувати м’язи. Тонкощі проведення персональних тренувань:

  • Кожне заняття триває близько години;
  • Розігрів тіла починається з голови і йде вниз;
  • Наростання складності і інтенсивності асан;
  • Відпочинок і релаксація в кінці сеансу.

Тренерський склад спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві тривалий час вивчав тонкощі напрямки, тому з легкістю підбирає для клієнтів необхідний комплекс вправ. Просторі зали з надійно закріпленими гамаками, а також можливість індивідуальної тренування – ось, що виділяє кращих, серед найкращих клубів столиці. Для розслаблення використовується спеціальна музика. Зручність розташування обладнаного залу на Осокорках (Позняках)/Печерську дозволяє кожному вибрати оптимальну кількість занять в тиждень, а також відповідний час. Експерти рекомендують робити ставку на ранок, щоб зарядитися бадьорістю і позитивною енергією на весь день, або на вечір для отримання розвантаження після важкого робочого дня. Fly yoga – це не просто спорт, це розслаблення, відновлення і навіть лікування.