Якщо ви шукаєте свіжих вражень та піклуєтеся про своє здоров’я, класи Fresh Yoga — це те, що вам треба! В цих заняттях об’єднано найкращі вправи класичної йоги, а програма тренувань буде цікавою та актуальною як для початківців, так і для досвідчених спортсменів

 

Чим особливий клас Fresh Yoga?

Як і будь-який клас йоги, Fresh Yoga зміцнює тіло і поліпшує самопочуття атлета. Але на відміну від силових напрямів, таких як Vinyasa yoga, головний акцент цього класу — розтяжка, покращення еластичності зв’язок та збільшення мобільності суглобів. І нехай слово “розтяжка” не лякає людей, далеких від спорту: мова йде не про карколомні шпагати, а про стретчинг як один з найефективніших методів роботи з тілом. Плавна й поступова розтяжка в комбінації з силовими вправами активізує кровообіг, стимулює виробку колагену та сприяє відновленню тканин. 

Як заняття Fresh Yoga впливають на організм?

Основні елементи йоги, асани (пози) та пранайами (дихальні вправи), “вмикають” всі м’язові групи та покращують обмінні процеси в організмі. Незалежно від наявного спортивного досвіду, атлети, які регулярно відвідують класи з Fresh Yoga, відзначають такі зміни у самопочутті:

  • прилив сил та енергії;
  • легкість у тілі;
  • зменшення болю та скутості в суглобах; 
  • загальне покращення фізичного та емоційного стану.

 

Кому підійдуть заняття Fresh Yoga?

Коротка відповідь: “Всім”. Цей клас буде чудовим доповненням програми тренувань для атлетів, які займаються силовими дисциплінами та мають великі навантаження на суглоби. Одночасно з цим Fresh Yoga це чудовий вибір для спортсменів-початківців, які хочуть зробити своє тіло здоровішим, а дозвілля — цікавішим. Особливо корисними класи йоги будуть для людей, що ведуть малорухливий стиль життя та мають проблеми з поставою.

Приходьте на класи Fresh Yoga і додайте у своє життя свіжих вражень разом з DOG & Grand CrossFit!