Поєднання базових кроків степ-аеробіки з силовими вправами, під час яких працюють великі та малі м’язові групи. Це заняття розвиває силу та витривалість, координацію та гнучкість. Рекомендований для всіх рівнів підготовленості.

Є бажання швидко і ефективно позбутися зайвої ваги? Тоді варто зайнятися пошуком відповіді на питання, що таке Functional Step. Нові напрямки фітнесу активно завойовують свою нішу. Функціональні тренування неодноразово довели свою ефективність для представників усіх вікових груп. Тренера спортивного клубу DOG & Grand CrossFit пропонують всім, хто зацікавлений в швидкому досягненні бажаного результату в моделюванні красивої фігури, записатися на тренування. Особливості Функціональне тренування зі степ-платформою відрізняється високою інтенсивністю. Швидкість виконання вправ сприяє швидкому зниженню ваги. Оцінка майстрів: спалювання 500 калорій за 55 хвилин — це реальні цифри. Серед переваг функціонального тренування можна виділити:

  • підвищення швидкості обміну речовин;
  • тренування витривалості (витримати швидкий темп досить складно);
  • підвищення координації;
  • формування привабливого м’язового рельєфу шляхом роботи всіх груп м’язів під час тренування.

Рівномірний розподіл навантаження, шляхом симбіозу вправ на плоскій поверхні та степ-платформі, відбивається на ефективності тренування. У спортивному клубі DOG & Grand CrossFit заняття з Functional Step проводять досвідчені тренери, які коригують інтенсивність навантаження і вид вправ з урахуванням індивідуальних особливостей учасників групи.