Запрошуємо на нові класи Hit Round Training — кругове тренування, що не дасть занудьгувати навіть досвідченим спортсменам!

Hit Round Training в клубі DOG & Grand CrossFit

Запрошуємо на нові класи Hit Round Training — кругове тренування, що не дасть занудьгувати навіть досвідченим спортсменам!

Що таке Hit Round Training?

Це кругове тренування, що складається з 5-7 вправ на різні м’язові групи, які повторюються через невеликий інтервал часу для відпочинку.

Вправи виконуються одна за одною, та поєднують кардіонавантаження та силові вправи з різноманітним додатковим знаряддям.

Переваги Hit Round Training

Висока інтенсивність тренувань забезпечує максимальну ефективність вашого заняття.

Комплексне навантаження на всі групи м’язів дає чудовий ефект для тих спортсменів, що хочуть розвинути всі базові фізичні характеристики: силу, витривалість, швидкість та потужність.

Hit Round Training ідеально підходить тим, хто хоче позбутися зайвих кіло та покращити рельєф тіла.

Ви ніколи не занудьгуєте на класах Hit Round Training! Зміна активності, високий темп тренування та командна робота дадуть вам заряд енергії та бадьорості.

Чи є протипоказання до Hit Round Training?

Hit Round Training це тренування високої інтенсивності. Спортсменам, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом, порушеннями у роботі серцево-судинної системи, недавно перенесли травми та операції, жінкам під час вагітності та у післяпологовий період ми рекомендуємо обрати більш спокійний вид тренінгу.

Відкривайте для себе нові спортивні горизонти з DOG & Grand CrossFit і приходьте на класи Hit Round Training!