Запрошуємо на нові класи HIIT Round Training — кругове тренування, що не дасть занудьгувати навіть досвідченим спортсменам!

HIIT Round Training в клубі DOG & Grand CrossFit

Запрошуємо на нові класи HIIT Round Training — кругове тренування, що не дасть занудьгувати навіть досвідченим спортсменам!

Що таке HIIT Round Training?

Це кругове тренування, що складається з 5-7 вправ на різні м’язові групи, які повторюються через невеликий інтервал часу для відпочинку.

Вправи виконуються одна за одною, та поєднують кардіонавантаження та силові вправи з різноманітним додатковим знаряддям.

Переваги HIIT Round Training

Висока інтенсивність тренувань забезпечує максимальну ефективність вашого заняття.

Комплексне навантаження на всі групи м’язів дає чудовий ефект для тих спортсменів, що хочуть розвинути всі базові фізичні характеристики: силу, витривалість, швидкість та потужність.

HIIT Round Training ідеально підходить тим, хто хоче позбутися зайвих кіло та покращити рельєф тіла.

Ви ніколи не занудьгуєте на класах HIIT Round Training! Зміна активності, високий темп тренування та командна робота дадуть вам заряд енергії та бадьорості.

Чи є протипоказання до HIIT Round Training?

HIIT Round Training це тренування високої інтенсивності. Спортсменам, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом, порушеннями у роботі серцево-судинної системи, недавно перенесли травми та операції, жінкам під час вагітності та у післяпологовий період ми рекомендуємо обрати більш спокійний вид тренінгу.

Відкривайте для себе нові спортивні горизонти з DOG & Grand CrossFit і приходьте на класи HIIT Round Training!