Інтервальні тренування – це відмінна можливість скинути зайву вагу, поліпшити рельєф тіла, поліпшити стан здоров’я і підвищити витривалість за допомогою циклічного комплексу, що поєднує в собі силові та аеробні навантаження. Професійні тренери спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві надають консультації на всіх етапах і стверджують, що подібна методика рекомендується спортсменам середнього та просунутого рівня підготовки.

Базовий принцип навантаження:

  • Різноманітний комплекс вправ, спрямованих на різні зони тіла;
  • Максимальний час для одного виду – не більше 10 хвилин;
  • Робота зі спеціальним необхідним обладнанням і без нього;
  • Раціональне чергування зон навантаження.

Говорячи про спеціалізоване обладнання, що використовується для інтервальних тренувань в клубі на Осокорках (Позняках), варто зупинитися на їх широкому діапазоні. Так, це скакалка і степ, надувна куля і гантелі з різною вагою, каремати, гумки, боді-бари та тростини для спини. Плюс подібної зміни видів вправ в тому, що не тільки активізуються всі групи м’язів, але і помітно знижується ефект звикання.

Кому рекомендуються interval training

Перш за все, людям, у яких немає дуже багато вільного часу. Досить 4-5 тренувань протягом тижня, щоб отримати бажаний перший ефект через 3-4 тижні, а потім тільки покращувати отримані результати. Спортивний клуб DOG & Grand CrossFit в Києві дозволяє вибрати зручний час для тренування, самостійно спланувати максимально зручні дні для роботи з тренером. Рекомендуються подібні навантаження і тим, хто хоче підтягнути м’язи і привести в порядок обвислу шкіру. Згадайте смугу перешкоди, коли потрібно максимально швидко подолати різні точки: інтервальне тренування схоже на це випробування – тренер регулярно буде ставити перед вами нові завдання, а значить, комплекс буде цікавим і не монотонним. У просторому і комфортабельному спортивному залі на Осокорках (Позняках) можна відмінно позайматися годину-півтори в залежності від рівня підготовки. Так, один інтервал, в середньому, триває від 2 до 12 хвилин з подальшим наростанням до чверті години. Ключовий момент: фаза відпочинку абсолютно ідентична за часом фазі навантаження для відновлення сил і збереження енергії. Як правило, комплекс триває 5-8 тижнів, потім перерва або перехід в більш спокійний режим.