Кросфіт гімнастика

Якщо ви коли-небудь дивилися змагання або фрагменти тренувань по CrossFit, то напевно бачили, як атлети виконують неможливі на перший погляд вправи: ходять на руках, віджимаються вниз головою, роблять складні виходи на кільцях і турніках. Для непідготовленої людини це здається чимось фантастичним, але справа не у зверхможливостях атлетів, а в тому, що вони займаються Кроссфіт гімнастикою!

Що таке Кроссфіт гімнастика Кроссфіт гімнастика – це спеціальні класи, які були створені, щоб допомагати атлетам домагатися швидкого і впевненого поступу в CrossFit-напрямку. Але сьогодні тренування по CrossFit Gymnastic стають чимось більшим, ніж вузькопрофільними заняттями для атлетів, що змагаються. Початківці і досвідчені спортсмени, професійні атлети інших дисциплін відкривають для себе цей напрямок, тренуються і домагаються відмінних результатів. Секрет успіху криється в збалансованому навантаженні, яке дає CF, позитивному впливі занять на фізичні можливості атлетів і цікавому тренувальному процесі. Якщо ви віддаєте перевагу динамічним, різноманітним тренуванням, якщо вам подобається бачити результат своєї роботи в залі, то CrossFit Gymnastic – це дисципліна, яка може стати для вас справжнім спортивним відкриттям. Як проходять тренування з Кроссфіт гімнастики Комплекси, які виконують спортсмени на тренуваннях, враховують поточний рівень їх підготовки і цілі, які вони ставлять перед собою. Базовий список вправ, які ви освоюєте в залі, виглядає так:

  •  Віджимання. Від базових віджимань до складних модифікацій з використанням спортивного знаряддя та інвентарю (віджимання на брусах і кільцях, вниз головою біля стіни, дефіцитні та інші).
  • Підтягування на турніку. Виконуються в різних варіантах хвату і циклічності виконання (строгі, “бабочка”, Кіппінг і т.д.).
  • Підйом ніг до турніка.
  • Виходи на кільцях і на турніку.
  • Ходьба на руках.
  • Лазання по канату (як за допомогою ніг, так і тільки за рахунок роботи рук).
  • GHD.

Важлива особливість всіх вправ – це можливість масштабувати навантаження. Ви завжди працюєте в зоні, де відчуваєте себе досить впевнено, щоб тренуватися з задоволенням, але при цьому маєте запас “на виріст”, щоб прагнути до більшого.  Що дають заняття CrossFit Gymnastic Регулярні заняття сприяють розвитку всіх основних фізичних характеристик спортсменів. Спритність. Важкокоордінаційнні рухи вчать володіти своїм тілом. Сила. Атлети працюють з власною вагою, опрацьовуючи м’язи під різними кутами, тому тіло спортсмена стає сильнішим, без істотного збільшення м’язового об’єму. Витривалість. Інтенсивні кругові навантаження зміцнюють серцево-судинну систему спортсменів і покращують витривалість організму. Швидкість. Виконання вправ на максимальне число повторів за заданий час тренує здатність атлета працювати на максимальній швидкості, зберігаючи правильність виконання рухів. Гнучкість. Обов’язкова частина занять Кроссфіт гімнастикою – вправи на розтяжку і самомасаж. Завдяки цьому збільшується рухливість суглобів, амплітуда виконуваних рухів і їх ефективність.