Power Pilates – різновид звичайного пілатесу з використанням широкого спектру вправ, які підтягують тіло без збільшення м'язової маси. Заняття сприяють підвищенню загального м'язового тонусу, покращують роботу суглобів та кровообігу у всьому тілі. За рахунок опрацювання глибоких м'язів спини вирівнюється постава. Так само помітно зміцнюється прес, оскільки робота з цією областю є важливою частиною усієї практики пілатесу.

Power pilates в DOG & Grand CrossFit 

Power pilates — різновид класичного пілатесу, у якому ми робимо акцент на розвиток сили без збільшення м’язової маси. В основі методології — узгоджена координація тіла, розуму та духу, глибоке розуміння біомеханіки тіла та опрацювання всіх м’язових груп.

Кому підходять заняття Power pilates

Power pilates — це групові класи, які підходять атлетам будь-якого рівня підготовки, та дають комплексне, добре збалансоване навантаження. Це ідеальний вибір для тих, хто: 

  • шукає дисципліну для комплексної роботи з тілом
  • віддає перевагу спокійній, зваженій роботі у залі
  • хоче збалансувати свою програму тренувань 
  • бажає мати сильне, струнке та підтягнуте тіло без надмірного м’язового об’єму, але з добре промальованим рельєфом
  • піклується про здоров’я суглобів та хребта

Особливості Power pilates 

Завдяки спеціально підібраним вправам та техніці виконання, Power pilates ефективно зміцнює м’язи-стабілізатори та глибокі м’язові шари, які ви можливо навіть не усвідомлюєте. Це забезпечує здорову поставу та знімає навантаження з хребта, бо саме глибокі м’язи як корсет беруть на себе роботу із забезпечення постури та рівноваги. Заняття Power pilates збільшують м’язову силу, але не призводять до набору великої м’язової маси, тому тіло буде струнким, сильним і разом з тим легким та витонченим. Ласкаво просимо на заняття!