Строгий контроль над часом: 20 секунд інтенсивного навантаження і в два рази менше відпочинку

Tabata – активний фітнес строго по часу

Саме принцип контролю над часом покладений в основу Табата. Це сучасна фітнес-технологія покликана поліпшити стан тіла, а крім цього активізувати роботу серця і судин. Займаючись в спеціалізованому спортивному клубі DOG & Grand CrossFit в Києві, можна помітно поліпшити свої форми і стати здоровішими, оскільки досвідчений тренерський склад допоможе підібрати потрібний комплекс вправ і раціонально координувати їх за часом.

Основні тонкощі тренувань

  • Підбір декількох видів вправ або зовсім одного. Останній вважається найбільш складним протоколом фітнес-навантаження;
  • Строгий контроль над часом: 20 секунд інтенсивного навантаження і в два рази менше відпочинку;
  • Циклічність вправ, в середньому, кожен рух або зв’язка повторюється 8 разів поспіль, таким чином, на нього виділяється 4 хвилини.

Ефективний позитивний результат помітний вже через кілька тижнів інтенсивних навантажень. Позитивний досвід Табата вперше досліджував і відкрив світові Ідзумі Табата, звідки напрямок і отримав таку назву. Спортивний лікар і японський доктор встановив, що набагато ефективніше і продуктивніше інтенсивніше «навантажити» тіло протягом 20-30 хвилин, ніж більше години проводити в легкому та посильному тренуванні. Що пропонується клієнтам Перш за все, це сертифікований підхід і комфортні умови для занять. Ви можете вибрати, як групові, так і індивідуальні тренування, а умови клубу в Києві сприяють гарному проведенню часу: чисті, добре вентильовані просторі зали, можливість вибору дати і часу, душові кабінки та затишні роздягальні. Структура заняття:

  • Рівномірний «розігрів» тіла в одному напрямку;
  • Визначення основних вправ і пояснення технології їх виконання;
  • Активна фаза після 10-15 хвилин інтенсиву.

Відзначимо, що вкрай важливо звернути увагу на низьку травмоопасность, адже перед кожним підходом проводиться інструктаж і «репетиція». Закінчується тренування фазою «заминки», коли з піку напруги вправ відбувається їх спад. Це робиться для адаптації організму і відновлення після навантаження, а також для того, щоб вивести молочну кислоту і стресові гормони.