Важка атлетика

Важка атлетика - королева силових видів спорту. Тут немає місця компромісам і сумнівам, але є виклик і готовність зробити більше, ніж ви самі від себе очікували. Всього 2 снаряди, штанга і гиря; всього 2 основних вправи, поштовх і ривок, дають кожному атлетові необмежений простір для розвитку.

У клубах DOG & Grand CrossFit проходять групові авторські класи та персональні тренування з важкої атлетики з досвідченими наставниками, майстрами спорту міжнародного класу, призерами чемпіонатів Європи та Світу, які пропонують для спортсменів ефективні та цікаві програми тренувань. Кожне заняття включає в себе розминку, розбір вправ і роботу над технікою з урахуванням індивідуальних особливостей кожного атлета, його досвіду, рівня фізичної підготовки та мети, яку він ставить перед собою.

Хто займається важкою атлетикою в клубах DOG & Grand CrossFit?

  1. Ті, хто вибрав важку атлетику основним спортивним напрямком. Важка атлетика не ділить атлетів на чоловіків і жінок, юних або зрілих, головне – чи готові ви сумлінно працювати, дотримуватися плану тренувань і здійснювати надзусилля. Кожен спортсмен, який займається наполегливо і завзято, може випробувати свої сили та взяти участь в змаганнях.
  2. Атлети, які хочуть поліпшити показники сили і витривалості, та спортсмени, які готуються до змагань за своєю основною дисципліною. Коректно складена програма тренувань важкоатлета дає потужний поштовх у розвитку і допомагає в короткі терміни покращити ваші результати.
  3. Спортсмени, які хочуть поліпшити свою фізичну форму. Вправи у важкій атлетиці спрямовані на розвиток м’язової сили і робота з великими вагами задіює всі групи м’язів. Регулярні заняття дозволяють скорегувати пропорції тіла і збільшити відсоток м’язової маси.

Важливо! Важка атлетика – це спорт високих досягнень і робота зі значними вагами, тому починати заняття, складати програму тренувань для початківців, а також освоювати техніку виконання всіх базових вправ необхідно під керівництвом тренера!

Тренер – ключова фігура в становленні і розвитку атлета, і коли мова йде про заняття важкою атлетикою, його роль неможливо переоцінити. Саме наставник допомагає вам освоїти ефективну і безпечну техніку виконання вправ, саме він допомагає підібрати оптимальний темп роботи і контролює ваш прогрес для досягнення поставленої мети. Ми пишаємося, що в клубах DOG & Grand CrossFit працюють досвідчені спортсмени, які не тільки досягли успіху в професійному спорті, а й готують атлетів, що змагаються, та успішно беруть участь у змаганнях всеукраїнського рівня. У клубах DOG & Grand CrossFit жителі Києва можуть вибрати свій комфортний формат занять важкою атлетикою: індивідуальні або групові тренування для початківців та досвідчених спортсменів.

Чи можу я займатися цим видом спорту і що чекає атлетів-початківців на тренуваннях?

До об’єктивних протипоказань відносяться захворювання опорно-рухового апарату і хребта (зміщення, грижі). У зв’язку з тим, що важкоатлети працюють з великими вагами, заняття не рекомендуються також людям, страждаючим на варикозну хворобу. У будь-якому випадку, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, перед початком тренувань ми рекомендуємо вам проконсультуватися з лікарем. Починаючи тренування, новачки обов’язково обговорюють з тренером мету їхньої співпраці. Чи хочете ви стати сильніше? Або вас насамперед цікавить рельєф? Чи плануєте ви спробувати себе в ролі спортсмена-аматора, або вами рухає бажання познайомитися з новим спортивним напрямком? Завжди пам’ятайте, що точне формулювання своєї мети це перший крок до її досягнення! На перших етапах занять початківці важкоатлети, звичайно ж, не працюють з великою вагою. Їх завдання — підготувати тіло до інтенсивних навантажень і освоїти бездоганну техніку виконання всіх базових вправ. Для цього тренер розбирає з підопічними базові рухи з порожнім грифом і навіть без нього. І тільки після впевненого опанування основ, спортсмени починають збільшувати навантаження і виходити на свою робочу вагу.

Як важкоатлетам досягти впевненого прогресу в тренуваннях?

Ваш спортивний успіх залежить від безлічі факторів: наявного спортивного досвіду, віку, режиму занять, природних даних. І нехай ми не можемо вплинути на наше минуле або генетику, в наших силах вже сьогодні докласти зусиль у вірному напрямку щоб отримати максимальний результат. Ось основні рекомендації, дотримання яких допоможе вам добитися добрих результатів:

  • будьте наполегливі у своєму русі вперед. Цілеспрямованість і грамотно складена програма тренувань — кращі друзі важкоатлета! Дотримуйтеся графіка занять, не форсуйте його і не давайте шансу ліннощам.
  • Працюйте з тренером в одній команді. Разом обговорюйте і ставте цілі, діліться з наставником своїми сумнівами та сподіваннями, адже навіть найкращий тренер не володіє даром телепатії.
  • Дотримуйтесь режиму. Повноцінний відпочинок, достатній час для відновлення, виконання рекомендацій по харчуванню не менш важливі, ніж ваша робота в залі.

Важка атлетика — непростий вид спорту. Він вимагатиме від вас тотальної концентрації на результаті і повної віддачі, він перевірить на міцність вашу силу волі і загартує характер. Але результат занять коштує кожної краплі поту і кожного зусилля, яке ви докладете! Приходьте, пробуйте, тренуйтеся і досягайте успіху разом з нами в клубах DOG & Grand CrossFit!