Уявіть, що ви знаходитеся на узбережжі Карибського моря, пригадайте свою улюблену танцювальну музику, усміхніться та почніть рухатися! Спробували? Чудово! Вважайте, що це був анонс вашого першого заняття Zumba!

Zumba в клубах DOG & Grand CrossFit

Уявіть, що ви знаходитеся на узбережжі Карибського моря, пригадайте свою улюблену танцювальну музику, усміхніться та почніть рухатися! Спробували? Чудово! Вважайте, що це був анонс вашого першого заняття Zumba!    Що таке Зумба? Це спорт, танець, вирій емоцій та шалений драйв! Це один з найпопулярніших видів фітнесу у світі, який чекає на вас в клубах DOG & Grand CrossFit.    Формально Zumba — це групові фітнес-класи, які пропонують атлетам комплексне аеробне навантаження. Фактично Zumba — це альтернатива звичним фітнес-напрямам, що здатна запалити внутрішній вогонь та любов до спорту навіть у найспокійніших людей.

Кому підійде зумба?

Не буде перебільшенням, якщо ми скажемо, що Зумба підходить всім. Але особливо ми рекомендуємо цей напрям людям, які:

  • надають перевагу активним та жвавим видам спорту;
  • не люблять одноманітності;
  • прагнуть тренуватися у компанії однодумців;
  • не уявляють своє життя без музики та танцю.

Якщо ви чекаєте від спортивних тренувань не лише фізичних навантажень, але й заряду бадьорості та гарного настрою, ласкаво просимо на класи Zumba! Тут немає місця похмурим думкам, і з яким би настроєм ви не прийшли до спортивної зали, вже за кілька хвилин тренування на вашому обличчі буде усмішка!

Що варто знати про Зумбу?

Фантастичний емоційний заряд — не єдина перевага Zumba. З точки зору фізичного розвитку цей фітнес-напрям буде цікавим як початківцям, так і досвідченим атлетам.

  1. По-перше, вправи Zumba залучають всі м’язові групи. Протягом тренування працює все тіло, особливий акцент припадає на м’язи ніг та сідниці.
  2. По-друге, Зумба — високоінтенсивний фітнес. За різними оцінками за одне тренування атлет спалює від 250 до 300 кКал, але разом з цим ви не відчуваєте пригнічення, не поглядаєте щохвилини на годинник, а працюєте завзято та азартно. 
  3. Зумба зміцнює серцево-судинну систему і покращує постачання кисню у тканини.
  4. Не зважаючи на те, що Зумба — інтенсивний напрям, він підійде людям, що зовсім не мають спортивного досвіду. Всі вправи та рухи чудово адаптуються під можливості атлета, і який би рівень підготовки ви не мали, ви зможете комфортно відчувати себе у залі вже з першого тренування.

Zumba чекає на вас! Приходьте та наповніть своє життя запальними ритмами та новими яскравими емоціями разом з DOG & Grand CrossFit!