Франчайзинг

Франшиза фітнес клубу і кросфіт в Україні

Спортивний клуб DOG запрошує до співпраці на умовах франчайзингу. Ми пропонуємо унікальну для України франшизу в сфері фітнес: спортивний клуб з сертифікованої кросфіт зоною.

Франшиза DOG включає в себе:

 • Право на використання торговельної марки DOG & Grand CrossFit для відкриття фітнес-клубу.
 • Цілісну бізнес-систему і допомогу в підборі і навчанні персоналу.
 • Підбір і аудит приміщення, архітектурно-планувальні консультації.
 • Бренд бук – використання торгової марки на всіх рекламних носіях, розміщення на клубному сайті.
 • Рекламна підтримка, включаючи рекомендації по просуванню клубу, можливість брати участь в рекламних проектах, заходах і змаганнях DOG.
 • Стандарти – пакет документів, що регламентують роботу клубу і всього персоналу.
 • Юридична і бухгалтерська підтримка.

Пишіть: info@dogsportclub.com.ua

Франшиза фітнес клубу

Франшиза фітнес клубу DOG має на увазі передачу франчайзі (людина або компанія, яка набуває у франчайзера право використання торгової марки, для створення власного бізнесу і економічного успіху на ринку) цілісну бізнес-систему і права на використання торговельної марки DOG & Grand CrossFit.

DOG & Grand CrossFit – унікальний спортивний простір. Це єдиний в Києві фітнес клуб, який поряд з традиційними тренажерним залом, фітнес-класами, єдиноборствами, має офіційну кросфіт зону.

В DOG легко зустріти олімпійських чемпіонів, чемпіонів України, світу та Європи з боротьби, боксу, веслування, легкої та важкої атлетики, американського футболу, пауерліфтингу, бодібілдингу в різних його категоріях – боді фітнес і фітнес бікіні. Це місце однодумців, і тут однаково раді професіоналу, і новачкові.

Grand CrossFit – «серце» клубу, DOG – перший фітнес клуб Києва, який отримав офіційну CrossFit сертифікацію. І сьогодні Grand CrossFit – місце проведення величезної кількості авторських класів і Всеукраїнського турніру з кроссфіт DOG & Grand CrossFit Showdown.

Підхід до ведення спортивного бізнесу DOG відрізняють:

 • Високі стандарти обслуговування.
 • Титулований тренерський склад і професійне обладнання.
 • Об’єднання різних напрямків на одній території (кросфіт, фітнес, тренажерний зал, єдиноборства та інші послуги).
 • Афільована кроссфіт зона.

Успішний фітнес-клуб повинен відрізнятися від своїх конкурентів надаваним сервісом. Ми всіляко підтримуємо свою репутацію преміум клубу, і вимагаємо того ж від франчайзі. Ще однією складовою успіху є просування різних спортивних напрямків і супутніх послуг , так в DOG для клієнтів працюють фітобар, масажні кабінети, дитяча кімната, можна придбати фірмову символіку, спортивні аксесуари, інвентар . Це забезпечує для нас, і наших майбутніх франчайзі, стабільний дохід.

Франшиза crossfit

Зал спортклубу «DOG» Grand CrossFit- перший в Києві сертифікований кросфіт зал, аналогів якому немає в Україні. На сьогоднішній день в Києві існує тільки один клуб, який пропонує своїм клієнтам і сертифіковану кросфіт зону і тренажерний зал, фітнес-класи, єдиноборства. Ми входимо в аффіляцію кроссфіт клубів.

Підтримка франчайзі

Франшиза фітнес клубу – це цілий комплекс заходів по підтримці франчайзі. Як франчайзер DOG надає юридичну, рекламну, інформаційну підтримку, надає допомогу у підборі і навчанні персоналу, при створенні і розвитку клубу.

З франшизою DOG ви зможете відкрити гарантовано успішний бізнес, який буде приносити вам прибуток. Ринок фітнес-послуг в Україні знаходиться у стадії розвитку, найбільш розвиненою залишається столиця, в регіонах фітнес клубів значно менше, а якщо говорити про хороші клуби – то їх зовсім небагато. Саме тут найсприятливіше ділове та інвестиційне середовище для відкриття фітнес-центрів. Франшиза DOG може бути використана для відкриття бізнесу в будь-якій точці України.

Ціна франшизи фітнес клубу DOG залежить від обраного плану розвитку і вкладених інвестицій. Спортивний клуб DOG приймає рішення про ухвалення або не ухвалення потенційного кандидата франчайзі в свою мережу колегіально, після особистої співбесіди.

Ви можете ознайомитися з усіма послугами клубу, параметрами франшизи, розміром паушального внеску, періодом окупності і технічними вимогами до потенційного франчайзі у прикладеній презентації.

Пишіть: info@dogsportclub.com.ua