Про клуби

Спортклуб нового формату

Клуб Осокорки
Рік відкриття
2017
Загальна площа
1650 кв. м
Запрошуємо жителів Осокорків і Позняків до регулярних спортивних тренувань.

Комфортабельне 2-х поверхове приміщення DOG & Grand CrossFit на Осокорках відрізняється:

• Загальною площею - 1650м2;
• Кондиціонованих зоною;
• Ергономічним розташуванням спортивного інвентарю;
• Лаунж зоною.

Групові тренування проходять у великих обладнаних залах. Передбачені комфортні умови для занять fly-yoga, танцювальними напрямками, пілатесом. Весь необхідний інвентар у вільному доступі.

Під час занять ваші речі надійно зберігаються в персональних скриньках.

Поки дорослі тренуються, - діти можуть розважатися в спеціальній кімнаті з іграшками під наглядом досвідченої няні, або ж теж відправитися на тренування для самих маленьких клієнтів.

Також у нас ви завжди можете відвідати фінську сауну, насолодитися здоровим меню і картою напоїв фіто бару. Побалуйте себе розкішшю масажних процедур або просто відпочиньте, поспілкувавшись з друзями в лаунж зоні після тренувань.

DOG & Grand CrossFit працює для того, щоб ваша форма і загальний стан здоров'я були на висоті, незалежно від віку.
Клуб Петрівка
Рік відкриття
05.12.2014
Загальна площа
2300 кв. м

Запрошуємо вас в спортклуб нового формату – DOG.

Ми – перший фітнес клуб Києва, який отримав офіційну CrossFit сертифікацію. Високі стандарти обслуговування, якості обладнання і підходу до тренувань обов’язкові для отримання сертифікації.

Титулований тренерський склад і професійне обладнання зроблять ваші заняття більш ефективними і допоможуть вийти на новий рівень фізичної підготовки.

Більше 50 різних фітнес-класів щотижня, в тому числі танцювальних, не залишать байдужими прекрасну половину відвідувачів спортклубу.

Для інтенсивної та комфортного тренування в тренажерному залі пропонуємо розширену зону вільних ваг. Тепер не доведеться довго чекати своєї черги.

Чекаємо на Вас!

Схема Петровка