Бокс

Єдиноборства

Записатися на заняття
Напрямок
Єдиноборства
Рівень
low, mid, high
Тривалість
Близько 1 години
Авторський клас і групові заняття з боксу в Києві.

Этот раздел скоро будет наполнен...

Бокс, доступний в будь-якому віці

Саме цього правила дотримується спортивний клуб DOG & Grand CrossFit в Києві, який готовий допомогти навчитися не тільки новачкові, але і підтримувати свої професійні сили і вміння більш досвідченим спортсменам. Яка б не була погода за вікном, ми завжди раді нашим клієнтам і для цього пропонуємо їм комфортні і просторі зали для тренувань на Осокорках (Позняках). Відвідувати їх можна у зручний час, адже графік стверджуєте тільки ви.

Приводимо себе в форму

Як правило, заняття бойовими мистецтвами допомагає вдосконалити самодисципліну, а також поліпшити стан свого здоров’я. Досвідчений тренерський склад спортивного клубу DOG & Grand CrossFit націлений на результат, тому вже після декількох регулярних тренувань наші клієнти відчувають:

  • Впевненість в собі;
  • Ухід кількох зайвих кілограмів і сантиметрів;
  • Підвищення витривалості;
  • Поліпшення загального стану, нормалізацію сну.

Ми віримо в те, що тренування з боксу в Києві корисні для обох статей. Якщо для чоловіка важливо мати представницький і сильний статус, то для дівчат подібні навантаження – відмінний спосіб поліпшити фігуру, а також навчитися прийомам самооборони. Тренерський склад спортивного клубу DOG & Grand CrossFit переконаний, що в спорті немає місця для сором’язливості або збентеження, тому індивідуальні тренування і спаринги проводяться, як з новачками, так і більш досвідченими спортсменами. Кожен клієнт може детально відпрацювати удари, прийоми або просто запитати у тренера ради на предмет харчування, фізичної підготовки. Ми готові тренувати навіть підлітків; все обладнання представлено в вільне користування.

Все, що необхідно для занять

Для зручності і ефективності тренувань зали на Осокорках (Позняках) обладнані з урахуванням сучасного слова в спортивному обладнанні, а самі тренування формуються і плануються згідно з правилом поступовості:

  • Розминка;
  • Основна частина;
  • Заминка

Кожне заняття будується так, що клієнт працює з грушами різного розміру і лапами. Суттєва перевага відвідування нашого клубу – прийнятна цінова політика, можливість вибору залу і часу для занять, наявність клієнтської бонусної програми, комфортних залів, душових і роздягалень; це робить його одним з кращих в столиці.