Розумне тіло

Розумне тіло

Записатися на заняття
Напрямок
Фітнес класи
Тренери
Рівень
low, mid, high
Тривалість
1-2 години
Фітнес класи "Розумне тіло" (Yoga, Callanetics, Pilates, Stretching) - серія занять, присвячених пошуку гармонії вашого розуму і тіла

Анастасія Яскевич

Категория: Керівник департаменту групових фітнес програм, тренер Детальніше →

Ельвіра Хрипунова

Категория: Тренер групових програм Детальніше →

Этот раздел скоро будет наполнен...

Досягаємо smart-тіла разом

Мабуть, кожен хоче мати привабливу форму і хороший стан здоров’я, яке з кожним роком все складніше підтримувати. Спортивний клуб нового покоління DOG & Grand CrossFit в Києві готовий допомогти вам у досягненні фізичної і психологічної гармонії.

Комплекс «розумне тіло»: з чого почати

Перш за все, важливо вибрати тренера в одному з відповідних залів. Для зручності наших клієнтів тренування проходять в клубі DOG на Осокорках (Позняках). Далі, оформивши клубну карту, ви отримуєте всі вигідні переваги занять, а саме:

  • Можливість вибирати зручний графік;
  • Індивідуальний підхід тренера;
  • Персонально скоординована програма;
  • Робота на результат;
  • Комфортні і ергономічні зали для тренувань, душові кабіни та роздягальні.

Після першого заняття і консультації з нашими майстрами, вивчення рівня вашої підготовки тренер формує і пропонує програму занять, в яку входять такі види тренувань:

  • стретчинг;
  • йога;
  • пілатес;
  • калланетика.

Вправи з цих напрямків допомагають удосконалювати тіло і дух. Так, стретчинг спрямований на підвищення еластичності суглобів, відновлення після травм і поліпшення рухливості. Йога скоординована на вивчення технік правильного дихання, розслаблення і підвищення сили. Комплекси активно застосовуються для клієнтів будь-якого віку.

Якщо необхідно поліпшити фізичну підготовку, підвищити витривалість, впоратися з порушеннями роботи опорно-рухового апарату, – саме час в комплексі «Розумне тіло» зробити ставку на пілатес. Для активізації глибоких м’язів – гімнастика. Досвідчений тренерський склад нашого клубу на Осокорках (Позняках) готовий допомогти вам досягти зовнішньої і внутрішньої гармонії і підтримувати її тривалий час.

Універсальність методу в тому, що він підходить широкої категорії клієнтів, а інтенсивність навантажень планується з урахуванням базових можливостей. Завдяки комфортним умовам для тренувань в Києві, наявності необхідного спортивного інвентарю, можливості індивідуального вибору часу і частоти занять – smart-тіло не за горами.

Програма нашого клубу розрахована на чоловіків і жінок, а також на парні тренування. Тривалість заняття – до однієї години, а три рівня навантаження дозволяють комфортно відчувати себе, як новачкам, так і більш досвідченим спортсменам.