Єдиноборства

Єдиноборства

Записатися на заняття
Напрямок
Єдиноборства
Тренери
Рівень
low, mid, high
Тривалість
до 1 години
Єдиноборства (бокс, спортивна боротьба, дзюдо-самбо) - серія контактних видів спорту, мета яких фізичний і духовний розвиток людини

Дмитро Шиловський

Категория: Тренер Детальніше →

Этот раздел скоро будет наполнен...

Раціональна боротьба зі своїм тілом

Саме так можна описати основний слоган занять з контактних видів спорту. Завдяки досвідченим тренерам спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві, які самі тривалий час не тільки брали участь у змаганнях, а й перемагали в престижних національних і міжнародних турнірах, їх цінні поради і практичні рекомендації під час тренувань можуть стати одним з ключових моментів у виборі спортивного клубу.

Розвиток духу і тіла

Незважаючи на таку древню історію цього правила, складно переоцінити його актуальність сьогодні, коли мова заходить саме про боротьбу. Нарівні з розвитком всіх груп м’язів, поліпшенням координації, підвищенням витривалості, єдиноборства вчать таким якостям, як

  • психологічна стійкість і стриманість,
  • внутрішній контроль над тілом і емоціями,
  • швидка і адекватна оцінка ситуації,
  • прагнення розвиватися і працювати на результат.

Спаринги, невеликі внутрішні змагання, робота з різними по підготовці партнерами в нашому тренажерному залі дозволяють досить швидко побачити результат.

Що пропонує наш клуб в Києві?

Перш за все, це годинні тренування на Осокорках (Позняках) з супроводом і відпрацюванням навичок: ударів і захисту з партнером. Сьогодні у нас ви можете поліпшити свої здібності в:

  • боксі – контактному виді спорту;
  • спортивній боротьбі із задіянням верхньої і нижньої частини корпусу

Тренерська група працює як з чоловіками, так і жінками. Ви можете підібрати зручні місце і час для занять на Осокорках (Позняках). Залежно від того, коли вам буде зручніше ходити на заняття.

Регулярні тренування з єдиноборств розвивають бойовий дух і дозволяють виробляти більш сильну позицію по відношенню до супротивника. Не можна не звернути увагу на те, що подібне спортивне навантаження дозволяє навчитися азам самозахисту і постояти за близьких в разі потреби. Активний бій «працює» з усією групою м’язів, а тактика ведення змагання спрямована на адекватну оцінку складнощів і вироблення стратегій їх подолання.

Спортивний клуб DOG & Grand CrossFit- тренажерна зала, де можуть займатися єдиноборствами люди з різною підготовкою. Частоту тренувань і їх тривалість ви координуєте з тренером.