Леонід Леус

ТренериВикладачіШкола тренерів

Записатися на заняття
Напрямок
Категорія
Тренер, керівник департаменту функціонального тренінгу в залі Grand CrossFit
Освіта
Національний педагогічний університет ім М. П. Драгоманова, факультет Фізичного виховання і спорту, спеціальність «Тренер-викладач з легкої атлетики». Сертифікований тренер «CrossFit Level 2», сертифікований тренер «CrossFit Level 1 Gymnastics», викладач в Школі тренерів «DOG & Grand CrossFit»
Досягнення
Призер і учасник численних змагань з кросфіту в Україні та за кордоном

Леонід Леус – сертифікований тренер з кросфіт (lvl 2) в спортивному клубі DOG & Grand CrossFit. Призер Кубка України з функціонального тренінгу.

Як прийшов у кросфіт, з чого починав

Пошуки свого напрямку в спорті почав з легкої атлетики (стаєр), потім було карате, трохи гімнастики і бодібілдингу. Останній набрид своєю одноманітністю, шукав поєднання всіх минулих напрямків і боровся з рутиною вправ, так відмінним рішенням став Кросфіт. Окреме дякую Дмитру Соколу за знайомство і допомогу в перших кроках.

Внесок у розвиток кросфіт в Україні

Набравшись досвіду, Леонід прийняв рішення їм поділитися – був першим, хто проводив Відкриті тренування з Кросфіт в Києві, в період з 2012 по 2013 було проведено 10 подібних зустрічей. Також Леоніда Леуса можна читати в соцмедіа: він веде щоденник своїх тренувань з метою спілкування і обміну досвідом з атлетами України і не тільки.

Чим відрізняється кросфіт від інших видів фітнесу

Кросфіт, крім різноманітності вправ і методів тренувань, дає не тільки атлетичну статуру, але і найбільш різнобічну підготовку до будь-якого виду фізичної діяльності, Ви готові до всього – і видертися на Говерлу, і підняти важку штангу.

Як CrossFit змінює людину

Кроссфіт показав, що ми багато в чому недооцінюємо свої можливості, і, продовжуючи наполегливо тренуватися, ти обов’язково досягнеш заданих цілей. Ще вчора підняти штангу з плечей в 100 кг було нереально, а зараз це для Леоніда – проміжний етап.

Леус Леонід разом зі своїми клієнтами постійно моніторить тренувальний процес і його результати – переслідуючи не лише відмінну статуру, але і функціональні можливості. Наприклад, багато клієнток-дівчат не могли в школі лазити по канату або підтягуватися, зараз це не проблема. Все це в сукупності підвищує самооцінку і додає впевненості в силах і можливостях свого тіла і духу.

 Що дають кросфіт-тренування в повсякденному житті

Кросфіт виховує характер, вчить не здаватися і йти до кінця. Ці якості добре допомагають в житті долати труднощі. Крім того, при завзятих тренуваннях, ваші м’язи ніколи вас не підведуть в будь-якій ситуації. З Кросфіт ви завжди впевнені в собі!

Сторінки в соціальних мережах:   

Этот раздел скоро будет наполнен...