Бокс

Єдиноборства

Записатися на заняття
Напрямок
Єдиноборства
Тренери
Рівень
low, mid, high
Тривалість
Близько 1 години
Авторський клас і групові заняття з боксу в Києві.

Євген Буряк

Категория: Тренер Детальніше →

Ярослав Дрєєв

Категория: Тренер Детальніше →

Олександр Однолєтков

Категория: Тренер Детальніше →

Этот раздел скоро будет наполнен...

Що таке бокс?

Бокс – контактний вид спорту, одне з найвідоміших єдиноборств світу. Під час поєдинку два учасники атакують один одного протягом декількох раундів, удари дозволені тільки в верхню частину тіла. У екіпіровку входять бинти і боксерські рукавички. Бокс розділяється на три напрямки: професійний, напівпрофесійний і аматорський. Займатися боксом можуть абсолютно всі – як чоловіки, так і жінки.

Історична довідка

Перші свідчення про подібну боротьбі з’явилися в шумерських і єгипетських хроніках. Кулачна боротьба була однією з дисциплін на Олімпійських іграх в Стародавній Греції, і практикувалася в Римі. А в тому вигляді, під яким ми розуміємо сучасний бокс, цей вид єдиноборства з’явився в Англії, у вісімнадцятому столітті. Тоді ж виник поділ спортсменів на вагові категорії, які збереглися і до наших днів.

Крім класичного, існують національні різновиди боксу – тайський (муай-тай), французький і т.д.

Навіщо варто займатися боксом?

  • Покращення реакції. У боротьбі потрібно швидко реагувати на рухи противника і наносити удари у відповідь. Бої «прокачають» координацію рухів і зосередженість. Під час поєдинку доводиться знаходити несподівані рішення і змінювати тактику, виходячи з дій суперника.
  • Витривалість. Тренування з боксу включає в себе не тільки відпрацювання техніки спарингу, постановку ніг і правильне положення корпусу. У процесі підготовки спортсмен розробляє серцевий м’яз і дихальну систему, покращує «почуття тіла».
  • Розробка м’язів всього тіла. Під час бою задіється практично вся м’язова система: від м’язів кора і преса до литкових. Так що бокс легко замінить повноцінне тренування з вільними вагами в залі.
  • Будь-який рівень фізичного розвитку. Від новачка до бувалого атлета – кожен зможе підібрати програму, яка підходить особисто йому. Не потрібно боятися недосвідченості. Поступово кожен спортсмен освоює нові прийоми, відточує техніку і досягає нових рівнів підготовки.
  • Ну і нарешті – це просто круто! Енергійний бій – найкраща доза адреналіну після робочого дня.

Крім фізичної складової, бокс – це ще й робота над власною впевненістю, помилками і слабкостями. Кожен бій – це невелика перемога на шляху до великих досягнень.

Обладнання для боксу

Як устаткування в спорт клубі DOG використовуються снаряди у вигляді боксерських мішків і подушки на стіні. Шоломи й рукавички знаходяться у вільному доступі для всіх бажаючих.

Чому варто записатися на індивідуальне заняття?

Персональні тренування з боксу в DOG & Grand CrossFit проводять тренера Євген Буряк, майстер спорту з боксу і чемпіон міжнародних змагань, і Олександр Однолєтков. Тренера вимогливо ставляться до своєї справи, так що під їх керівництвом клієнт отримає уважний контроль техніки бою, зміцнить м’язи і загартує характер.

Під час індивідуального тренування тренер може приділити максимум уваги клієнтові. Таке заняття проходить ефективніше, детально опрацьовуються помилки в техніці, а програма тренування підбирається, виходячи з індивідуальних особливостей клієнта.

Авторський клас проходить раз на тиждень, під керівництвом Євгена, в суботу, 10:30. Записуватися на заняття рекомендуємо заздалегідь, максимальна кількість учасників в групі до 10 осіб.

Ви можете займатися боксом для себе або професійно. Борці клубу під керівництвом Євгена Буряка беруть участь в аматорських чемпіонатах з боксу в Києві, і часто займають призові місця.

kubok_po_boxy