Kickboxing-Muay-Thai

Єдиноборства

Записатися на заняття
Напрямок
Єдиноборства
Рівень
low, mid, high
Тривалість
близько 1 години
Сьогодні вивчити кілька прийомів, а, крім цього, постійно займатися такими тренуваннями для поліпшення фізичного стану цілком реально, адже спортивний клуб DOG & Grand CrossFit на Осокорках (Позняках) пропонує відмінні умови для занять

Этот раздел скоро будет наполнен...

Этот раздел скоро будет наполнен...

Ефективне і стимулююче силу волі бойове мистецтво кікбоксинг

Сьогодні вивчити кілька прийомів, а, крім цього, постійно займатися такими тренуваннями для поліпшення фізичного стану цілком реально, адже спортивний клуб DOG & Grand CrossFit на Осокорках (Позняках) пропонує відмінні умови для занять, а саме:

  • Просторий зал, який постійно прибирається і провітрюється;
  • Велика площа приміщення для комфорту кожного клієнта;
  • Професійний підхід тренерського складу;
  • Надання в користування необхідного спортивного інвентарю;
  • Вибір зручного дня і часу для тренувань.

Що розвиває кікбоксинг?

Перш за все, блискавичну реакцію, силу і психологічну стабільність. Розвиток почуття координації, активізація всіх груп м’язів, активізація нижньої і верхньої частини корпусу, робота з ногами і руками вже через невеликий час після початку занять дозволяють отримати привабливу форму і помітно поліпшити стійкість. Такі заняття з професійними тренерами-борцями в Києві відкриті не тільки для чоловіків, але і для леді, які хочуть модернізувати фізичну підготовку і навчитися важливим бойовим прийомам. Ми пропонуємо внутрішні конкурси, де борці виступають під музику, демонструючи красу свого тіла – сольні композиції.

Тренерський склад спортивного клубу DOG & Grand CrossFit також працює і з підлітками, для яких важливо навчитися розпоряджатися своєю внутрішньою енергією і силою в розумному напрямку.

Кожен клієнт може вибрати зручний час для занять і відвідувати зал на Осокорках (Позняках).

Спортивний клуб DOG & Grand CrossFit в Києві – місце, де ви можете поліпшити свою спортивну підготовку і навчитися єдиноборства у кращих тренерів, за плечима яких національні та міжнародні змагання.