Тренажерна зала

Тренажерна зала

Записатися на заняття

Олександр Жук

Категория: Тренер Детальніше →

Анастасія Яскевич

Категория: Керівник департаменту групових фітнес програм, тренер Детальніше →

Анна Синельникова

Категория: Тренер Детальніше →

Наталія Білевич

Категория: Тренер Детальніше →

Ольга Алєєва

Категория: Тренер групових програм Детальніше →

Владислав Дерій

Категория: Тренер Детальніше →

Карина Сімак

Категория: Тренер Детальніше →

Андрій Гусаренко

Категория: Тренер Детальніше →

Олександр Однолєтков

Категория: Тренер Детальніше →

Дмитро Вострухін

Категория: Тренер Детальніше →

Владислав Скришевський

Категория: Тренер Детальніше →

Богдан Баранов

Категория: Тренер Детальніше →

Сергій Вострухін

Категория: Тренер Детальніше →

Володимир Клименко

Категория: Тренер Детальніше →

Віталій Машталер

Категория: Тренер Детальніше →

Артем Педоренко

Категория: тренер Детальніше →

Яким повинна бути тренажерна зала

На що варто звертати увагу при виборі тренажерної зали? Яке обладнання повинно бути в хорошій «тренажерці»? Яка тренажерна зала у Києві підходить саме вам?

В першу чергу, тренажерна зала – це місце для тренувань спортсменів, як професіоналів, так і любителів. І це місце має бути максимально комфортним для занять спортом. Можна виділити кілька ознак «правильної» тренажерної зали:

 1. продумана логіка розташування тренажерів;
 2. достатній простір між тренажерами;
 3. висока якість обладнання;
 4. відсутність великого різноманіття брендів.

Тренажерна зала повинна мати чітку логічну ергономіку розташування обладнання. Як правило, її можна поділити на кілька зон: кардіозона, зона блокових тренажерів, зона вільних ваг або силова зона.

Тренажери не можуть розташовуватися «один на одному», до кожного з них повинен бути вільний доступ: прохід близько 1 квадратного метра.

Часто в київських тренажерних залах можна зустріти величезну кількість обладнання різних брендів. Це сигнал насторожитися: зазвичай подібні місця збирають «що подешевше», забуваючи про якість, комфорт і безпеку своїх спортсменів. В хорошій тренажерній залі кілька лінійок спортивного спорядження, яке відповідає різним зонам занять.

Раді вітати вас в тренажерній залі спортклубу DOG

Наша тренажерна зала розташована в Києві в трьох хвилинах від метро Петрівка, тому буде зручною для багатьох киян, в тому числі, що живуть на Оболоні, Троєщині, Куренівці, Подолі та інших районах.

Облаштуванням і підбором устаткування для тренажерної зали займалися американські фахівці і професійні спортсмени. Наші тренера приготували зал «як для себе», поспішайте оформити клубну картку і отримати абонемент за вигідною ціною.

Серед переваг тренажерної зали спортклубу DOG:

 1. Ергономічність і логічність розміщення тренажерів;
 2. Устаткування олімпійського стандарту;
 3. Гирьовий ряд;
 4. Розширена зона вільних ваг;
 5. Монолітні гантелі;
 6. Устаткування має довічну гарантію.

Тренажерна зала поділена на три основні зони:

 • Кардіозона. Представлена великою різноманітністю обладнання «Life Fitness»: велотренажери, бігові доріжки, еліптичності тренажери, степпери, гребні тренажери. Кардиотренировки зміцнять серцево-судинну систему, опорно-руховий апарат, поліпшать роботу легенів. Кардіо допоможе позбутися від зайвого жиру і стане незамінним помічником для схуднення.
 • Зона блокових тренажерів. Тут розташоване обладнання «Impulse MAX», «Impulse STERLING». Як правило, блокові тренажери дозволяють виконувати ізольовані вправи, які корисні в кінці тренування і незамінні, коли з вільним вагою не дає працювати травма.
 • Зона вільних ваг. У нас єдиний тренажерний зал в районі Оболоні з розширеною зоною вільних ваг – подвійний гантельний і гирьовий ряди, це означає, що вам не доведеться чекати підходящої гантелі або вільної лавки: вони будуть доступні весь час.

Ціна абонемента у тренажерну залу спортклубу DOG

Абонемент в тренажерну залу нашого клубу входить у вартість клубної картки. Ціну потрібно уточнювати у відділі продажів – +38 (044) 500-70-70. Також до вартості клубної карти входить:

 • безкоштовні заняття з тренером;
 • заморозка клубної карти;
 • консультація дієтолога;
 • сауна;
 • унікальні зони клуба – кросфіт та зал єдиноборств;
 • зона боксу, у тому числі, кікбоксинг;
 • рушник і багато іншого.

Якщо ж ви «просунутий» користувач і плануєте тренерську кар’єру, вас може зацікавити наша школа тренерів, яка представлена унікальним складом викладачів і великою кількістю практичного матеріалу, зокрема з crossfit тренувань.

Будемо раді бачити вас в нашому клубі!