Анастасія Яскевич

ТренериВикладачіШкола тренерів

Записатися на заняття
Напрямок
Категорія
Керівник департаменту групових фітнес програм, тренер
Освіта
Національний університет фізичного виховання і спорту України
Досягнення
Багаторазова учасниця міжнародних конвенцій Nike, Go Sport, Lviv Weekend, призер першого мережевого турніру FitFight, 2013 р; багаторазова учасниця і фіналістка змагань з фітнес бікіні. Учасниця семінарів: по Пілатес "International Pilates" від Катерини Смирнової (провідний фахівець Студії International Pilates University Fitness4you), 2013 р за напрямком FACTS від Pawel Oracz (провідний тренер Польщі), 2015 року, за напрямком Step Functional від Alessandro Oliveri (Італія), 2016 р і за напрямком Cardio Functional від Alessandro Muo (Італія), 2016 р, курси фітнес для вагітних - 2017р.

Анастасія – керівник департаменту групових фітнес програм, персональний тренер. Спеціаліст по напрямках: силові, аеробні, стретчинг, калланетика, пілатес, функціональні петлі TRX.

Професійні напрямки: робота з надмірною вагою, корекція фігури, підготовка дівчат в номінації “Фітнес-бікіні”.

З чого починалася спортивна кар’єра?

З семи років Анастасія займалася спортивними танцями. По закінченню школи відкрила для себе фітнес, і незабаром після цього зрозуміла, що фітнес не просто захоплення, а спосіб життя і улюблена робота.

Підхід до тренувального процесу

“Немає нічого неможливого, – зазначає Анастасія, наше тіло – це пластилін, і для того щоб його міняти потрібно бажання, а не понеділок”.

У тренуваннях важливий не тільки процес, але і повна віддача підопічного. При загальних зусиллях результат не змусить вас довго чекати!

Записатися на тренування до Анастасії ви можете на рецепції клубу.

Сторінки в соціальних мережах:   

Этот раздел скоро будет наполнен...