Євген Буряк

Тренери

Записатися на заняття
Напрямок
Категорія
Тренер
Освіта
НТУУ "КПІ" Факультет фізичного виховання і спорту. Спеціаліст в області фізичної реабілітації та спорту
Досягнення
Майстер спорту з боксу, Дворазовий чемпіон України серед юніорів. Переможець та призер міжнародних турнирів, чемпіонатів України та чемпіонатів м.Києва

Євген Буряк- тренер зони єдиноборств, тренажерного залу, інструктор по функціональному тренінгу. Майстер спорту з боксу, призер України, неодноразовий чемпіон міжнародних турнірів з боксу.

Професійний напрямок: бокс, корекція фігури, робота з надмірною вагою.

З чого пачиналася спортивна кар’єра?

Заняття спортом Євген полюбив з раннього дитинства, займався плаванням, футболом, дзюдо, велоспортом. У 11 років сам записався в секцію боксу, після чого послідувала стрімка кар’єра і перемоги саме в цьому виді спорту. З юності був тренером громадським діячем і набирався досвіду у заслужених тренерів України. Закінчив курси тренерів, отримав сертифікат тренера функціональної підготовки та тренажерної зали.

Підхід до тренувального процесу

До своїх підопічних Євген вимогливий, уважний. Тренуючись у Євгена ви загартувати свій характер, зміцните дух і здоров’я, закладете фундамент лідерських якостей. У тренування Євген вкладає весь свій досвід, що робить їх різноманітними і дозволяє підготуватися до змагань з боксу як чинним спортсменам, так і початківцям.

Підопічні Євгена радують своїми успіхами та займають призові місця на змаганнях.

Сторінки в соціальних мережах:   

Этот раздел скоро будет наполнен...

Этот раздел скоро будет наполнен...