Послуги

Аеробні напрямки

Аеробні напрямки в фітнесі набирають популярність з кожним роком. Аеробні вправи виконуються під ритмічну музику, що дозволяє підтримувати заданий бадьорий ритм. За оцінками експертів, аеробіка в її великому розмаїтті сьогодні виступає найпопулярнішим видом фізичного тренування серед жінок.

Різноманітність варіантів

При відвідуванні спортивного клубу DOG & Grand CrossFit можна ближче познайомитися з популярними аеробними напрямками. Окремий інтерес викликає степ аеробіка. На думку лікарів, відвідування ритмічних занять показано людям, що страждають на артрит і остеопороз. Розроблені вправи, в яких велика увага приділяється ходьбі, виступають відмінною профілактикою захворювань суглобів. Яскравий приклад: степ аеробіка показана в реабілітаційний період після травмування колін. Її переваги:

  • посильні фізичні навантаження мають загальнозміцнюючу дію;
  • немає вікових обмежень;
  • простота вправ не знижує їх ефективності.

За оцінками відвідувачів спортивних клубів, фітнес аеробіка для схуднення, до якої можна віднести степ, служить відмінним модулятором фігури, дозволяючи підтягти м’язи в області стегон і талії.

Аеробні напрямки: переваги

Групові тренування в спеціально обладнаних залах викликають інтерес у представниць всіх вікових груп. Серед причин, що призводять до підвищення популярності аеробних напрямків, можна виділити наступні:

  • загальнозміцнюючий ефект (регулярне відвідування спортивного залу відбивається на стані дихальної та серцево-судинної систем);
  • ефективне схуднення (в комплексі з правильним харчуванням);
  • різноманітність напрямків (є можливість вибору відповідного варіанту серед великого асортименту).

Functional Step допомагає швидше досягти бажаного результату в області корекції фігури та зниження ваги. Для збільшення навантаження при виконанні вправ використовується спеціальний спортивний інвентар. Гантелі, м’ячі з м’якої піни та інші варіанти. Сайклінг — високоінтенсивні інтервальні тренування на стаціонарному велосипеді. За характером руху сайклінг нагадує їзду на велосипеді, але протягом сайклінг-тренування ви робите значно більше, ніж будь-коли на велопрогулянці чи на звичайному велотренажері. Тренування за аеробними напрямками спортивного клубу DOG & Grand CrossFit обов’язково проходять в присутності професійних тренерів. При необхідності, вони вносять корегування в розроблені програми з урахуванням потреб учасників групи.