Послуги

Розумне тіло (mind body)

Mind body — це комплекс вправ, спрямований на моделювання фігури і загальне зниження ваги. Спеціально розроблені тренування охоплюють всі м’язи тіла, про більшість з яких представниці сучасного суспільства не здогадуються. Мікс вправ, складений на основі спокійних напрямків у фітнесі, позитивним чином відбивається на загальному фізичному і психологічному стані спортсменів. Mind body заняття проходять під спокійну музику, без різких переходів. Особлива атмосфера тренувань допомагає розслабитися, відпочити від суєти великого міста. Крім коригування фігури, комплекс вправ «розумне тіло» забезпечує позитивний психологічний вплив, підвищуючи стійкість до стресів і загальний рівень самооцінки.

Особливості

Тренування спрямовані на загальне зміцнення організму. Позитивний ефект досягається завдяки грамотному симбіозу вправ з:

  • пілатесу;
  • йоги;
  • стретчинга;
  • Mind Body&Ball;
  • МФР;
  • калланетики.

Базові вправи поряд з розробленими індивідуальними програмами зміцнюють м’язи преса і спини. Регулярне відвідування тренувань вирівнює поставу, роблячи її «королівською». Правильне положення хребта допомагає нормалізації роботи внутрішніх органів. Загальнооздоровлюючий ефект від комплексу вправ «Розумне тіло» доведений на практичних прикладах. Спортивний клуб DOG & Grand CrossFit пропонує особисто оцінити всі переваги тренувань комплексу Mind body, записавшись на заняття до досвідчених тренерів. Додаткові переваги: ​​великий вибір напрямків і доступні ціни.