Послуги

Змішані напрямки

Tabata

Осокорки
Печерськ

Популярність змішаних тренувань фітнесу обумовлена ​​особливістю використовуваних вправ. Грамотне поєднання кардіонавантаження і силових вправ позитивно відбивається на стані серцево-судинної системи. Плюс ефект від змішаних тренувань виражається в коригуванні фігури та можливості підтягти всі групи м’язів. Переваги змішаних напрямків фітнесу:

  • комплексне поліпшення зовнішнього вигляду;
  • корекція фігури (плюс ефективне позбавлення від зайвої ваги);
  • швидкість досягнення позитивного результату (яскравий приклад: Functional Training гарантує перші позитивні результати вже після 2-3 занять).

Важливий момент: змішані види фітнесу передбачають виконання фізичних вправ в інтенсивному ритмі. Тренера спортивного клубу DOG & Grand CrossFit не рекомендують записуватися на заняття людям з протипоказаннями до активних фізичних навантажень.

Популярні приклади

Студія інтервальних тренувань дозволяє досягти швидкого ефекту в позбавленні від зайвих кілограмів. Принцип чергування навантажень з високою і низькою інтенсивністю довів ефективність на практиці. Кожен інтервал займає певну кількість часу. Думка тренерів: ефективність тренувань залежить від індивідуальних особливостей спортсмена. При необхідності, можна і потрібно вносити коригування як в тип вправ, так і в інтервали для їх виконання. Табата, як яскравий приклад інтервального тренування, припускає чіткий контроль часу фізичного навантаження і відпочинку. 20 секунд активного виконання вправ плюс 10 секунд відпочинку — формула, яка неодноразово доводила свою ефективність.

Змішане навантаження

ABS стретчинг — вид силової аеробіки, який підійде людям, які ведуть пасивний спосіб життя. Також, фізичні вправи, спрямовані на зміцнення хребта і м’язів черевної порожнини, рекомендовані тим, хто працює в сидячому режимі. Регулярне відвідування спортивного залу дозволить нівелювати недолік активного руху протягом робочого дня. В результаті ABS стретчинга, записатися на який можна в спортивному клубі DOG & Grand CrossFit, підвищується гнучкість і пружність м’язів, що позитивно відбивається на формуванні правильної постави. Змішані напрямки фітнесу — це вдале поєднання силового навантаження і кардіо-тренувань, асортимент яких постійно доповнюється новими вправами.