Послуги

Додаткові послуги

Крім основних послуг, які спортивний клуб DOG & Grand CrossFit надає в великому асортименті, зацікавленим відвідувачам пропонується ряд додаткових пропозицій. Їх наявність дозволяє зробити відвідування клубу більш комфортним.

Популярні послуги

Спортзал з дитячою кімнатою викликає закономірний інтерес. Адміністрація спортивного клубу DOG & Grand CrossFit розуміє, як важко сучасним батькам витримувати стрімкий ритм життя, не забуваючи при цьому про догляд за дитиною. В особливому розвиваючому просторі дитина залишається у максимальній безпеці, поки мама або тато тренуються в обладнаних залах. Особливості роботи дитячих кімнат:

  • постійна увага досвідчених співробітників (працюють няні з досвідом);
  • широкий вибір активних і корисних занять (плюс ніякої електроніки);
  • спілкування з однолітками.

За оцінками фахівців, відвідування дитячих кімнат, які працюють при спортивних клубах, допомагає залучити дитину до здорового способу життя. Для цієї ж мети можна відвідати фітобар. Особлива атмосфера допомагає відпочити після фізичного навантаження, побалувати себе збалансованими стравами. Їх особливість: приносити задоволення від поєднання смаків, не шкодячи при цьому фігурі. В асортименті фитобара представлений широкий вибір спортивного харчування, смачних та здорових страв та напоїв. Високобілкові страви знадобляться активним спортсменам при підготовці до змагань.

Відпочинок після навантаження

Фітнес-клуб з сауною допомагає доповнити тренування оздоровчою процедурою. Відвідування фінської сауни після фізичного навантаження покращує стан шкіри та роботу дихальної системи. На думку експертів, контрастні процедури (гаряче повітря парної з наступним зануренням у холодну воду басейну) відображаються на терморегуляції тіла. Щоб відвідування сауни принесло позитивні емоції, лікарі рекомендують стежити за своїм самопочуттям і пити більше рідини. Масажний кабінет, в якому працюють досвідчені спеціалісти, допоможе відновити м’язів, що покращує ефект спортивного тренування. Під умілими руками майстра, спортсмен розслабляється, що покращує обмін речовин. Спортивний клуб DOG & Grand CrossFit пропонує своїм клієнтам широкий асортимент додаткових послуг, який постійно поповнюється новими пропозиціями.