Блог

Відкрите бігове тренування з Максимом Мясніковим

Можна розповідати про користь спорту, можна демонструвати приклади, що підтверджують цю думку, але краще за все дати людині можливість відчути на власному досвіді, що спорт — це здорово, а займатися ним простіше, ніж здається. Саме тому тренер DOG & Grand CrossFit і багаторазовий призер міжнародних кросфіт-турнірів Максим Мясніков 28 липня провів відкрите бігове тренування просто неба на стадіоні “Спартак”, у якому змогли взяти участь абсолютно всі охочі.

 

Досвідчені атлети й початківці, хлопці та дівчата — у тренуванні взяло участь більш ніж 20 осіб, і це було фантастичне заняття! Пліч-о-пліч спортсмени бігали, стрибали, тягнулися, виконували силові вправи, і, звичайно, підтримували одне одного. Чи було складно? Без сумнівів так, але саме за це ми й любимо спорт: він дає нам можливість подолати власні слабкості та зробити крок до нових можливостей.

 

Вітаємо всіх учасників відкритого тренування з новим досвідом і впевнені, що такі заходи допомагають людям зробити спорт та фізичну активність невіддільною частиною їхнього життя!