Тренажерна зала

Хтось приходить в зал з чіткою метою: скинути зайву вагу, поліпшити поставу, укріпити м'язи або добитися ефектного рельєфу. Хтось приходить до клубу за компанію з друзями або з цікавості. Але що б не привело вас до спортивної зали, ця подія може стати для вас поворотним моментом і відкрити новий етап в житті. Що для цього потрібно? Використовувати всі можливості, які дає вам спортивний клуб, займатися сумлінно і наполегливо, і, звичайно ж, вибирати тренажерні зали з сучасним обладнанням та професійним тренерським складом.

Що дають заняття в тренажерній залі?

Будь-яке тренування — це фізична активність, якої критично не вистачає сучасним людям. Протягом дня ми сидимо, іноді стоїмо, зрідка ходимо, і знову сидимо. Але наше тіло створене для іншого! Воно повинно бігати, стрибати і долати перешкоди. Брак фізичних навантажень входить в трійку основних причин передчасної смертності, тому якщо ви хочете жити довго і щасливо, ви повинні рухатися. По-друге, фізичні навантаження сприяють утворенню ендорфінів, “гормонів щастя”. Регулярні заняття в тренажерній залі — це простий і ефективний спосіб підтримувати гарний настрій. Регулярні тренування допомагають зберегти молодість тіла і сповільнити вікові зміни. Після 30 років без силових навантажень ми втрачаємо щорічно близько 1% м’язової маси, через що погіршується тонус тіла і зменшується його фізична сила. Спорт допоможе запобігти цьому процесу, зробить тіло красивим і підтягнутим.

Види навантажень в тренажерній залі

Всупереч розхожій думці, тренажерна зала — це не тільки величезні ваги, робота з якими цікава тільки бодібілдерам і важкоатлетам. У залі ви можете зміцнити серцево-судинну систему, позбавитися зайвої ваги, покращити пропорції тіла, збільшити м’язовий об’єм і фізичну силу.

  1. Аеробні тренування —  навантаження, спрямовані на зміцнення серцево-судинної системи і швидку втрати ваги. Для цього можна використовувати кардіотренажери і виконувати вправи на блокових тренажерах в інтервальному чи круговому режимі з малими вагами.
  2. Силові тренування. Їх обирають ті, хто працює над збільшенням м’язової маси і сили. Основний формат роботи — вправи з великою вагою на кілька повторень в одному підході.
  3. Змішаний тренінг поєднує різні види навантаження і дає можливість прицільно вирішити задачу, яка стоїть перед атлетом.

На що звернути увагу при виборі тренажернї зали в Києві?

Спортивна зала — це більше, ніж просто приміщення, в яке ви приходите на тренування. Кількість тренажерів, їх якість і атмосфера клубу безпосередньо впливають на ефективність ваших занять. Спортивні клуби DOG & Grand CrossFit на Осокорках і DOG & Grand CrossFit на Печерську пропонують відвідувачам просторі зали з відмінним вибором вантажно-блокових тренажерів, кардіотренажерів і розширеною зоною вільних ваг. У наших спортивних залах просторо! Ми поважаємо особистий простір кожного атлета і навколо всіх тренажерів передбачено вільне місце радіусом до 1.5 метрів. Все обладнання залів працює справно і стабільно. Безпека відвідувачів — понад усе, тому ми регулярно проводимо діагностику і технічне обслуговування тренажерів.

З тренером або самостійно: обираємо формат занять в тренажерній залі

У спортивних клубах Києва ви побачите безліч людей, що віддають перевагу самостійним заняттям в тренажерній залі. Цей вибір іноді виправданий для досвідчених атлетів, але є ситуації, коли ми наполегливо рекомендуємо почати тренування під керівництвом наставника. Вам потрібен тренер якщо…

  • ви тільки починаєте знайомство зі спортом і у вас (поки що) немає досвіду тренувань у залі;
  • вам потрібна спеціальна програма для реабілітації після травми або хвороби
  • ви не задоволені результатом самостійних занять і бачите їхню недостатню ефективність;
  • у вас змінилася мета занять і ви хочете вийти на новий рівень майстерності.

Тренери клубів DOG & Grand CrossFit — це досвідчені спортсмени, майстри спорту, чиї учні перемагають на міжнародних турнірах з бодібілдингу та атлетизму. Вони завжди готові допомогти вам досягти більшого і з радістю стануть вашими провідниками в світ спорту, сили і краси.

З чого почати, якщо ви хочете займатися в тренажерній залі

Успішний спортивний шлях починається з мети, і вона повинна бути максимально точною. “Хочу краще виглядати” — це не мета, а побажання. “Хочу знизити відсоток жирової тканини на 3%”, “Хочу взяти участь в чемпіонаті з атлетизму в категорії фітнес-бікіні”, “Хочу тиснути сотку від грудей” — це цілі, і вони досяжні за умови наполегливої та сумлінної роботи. Поставити чітке завдання вам допоможе тренер на безкоштовній фітнес-консультації, яку можуть отримати всі клієнти клубів DOG & Grand CrossFit. Що далі? На це питання зможете відповісти лише ви! Бо успіх атлета залежить від нього самого та його готовності працювати над собою. Щоб зусилля в залі приносили бажаний ефект, ми рекомендуємо дослухатися до рекомендацій тренера щодо режиму харчування і відпочинку, відповідально ставитися до графіку занять і викладатися на кожному тренуванні на 100%. Цей шлях приведе вас до заслуженого успіху і надихне на нові звершення.