Наші тренери

Леонід Леус

Напрямок
Категорія
Тренер, керівник департаменту CrossFit, викладач Школи тренерів DOG
Освіта
Національний педагогічний університет ім М. П. Драгоманова, факультет фізичного виховання і спорту, спеціальність «Тренер-викладач з легкої атлетики» Сертифікований тренер Crossfit Level 1, Crossfit Level 2, Crossfit Level 1 Gymnastics
Досягнення
Gереможець Одеса Челендж 2017, призер всеукраїнських змагань з кроссфіту
Соц. мережі

Леонід Леус – сертифікований тренер по Кроссфіт (lvl 2) в спортивному клубі DOG & amp; Grand CrossFit. Призер Кубка України за функціональним тренінгу.Леонід Леус – сертифікований тренер по Кроссфіт (lvl 2) в спортивному клубі DOG & amp; Grand CrossFit. Призер Кубка України з функціональному тренінгу.

Як прийшов в Кроссфіт, з чого починав

Пошуки свого напрямку в спорті почав з легкої атлетики (стаєр), потім було карате, трохи гімнастики і бодібілдингу. Останній набрид своєю одноманітністю, шукав поєднання всіх минулих напрямків і боровся з рутиною вправ, так відмінним рішенням став Кроссфіт. Окреме спасибі Дмитру Соколу за знайомство і допомогу в перших кроках.

Внесок в розвиток Кроссфіт в Україні

Набравшись досвіду, Леонід прийняв рішення їм поділитися – був першим, хто проводив Відкриті тренування по Кроссфіт в Києві, в період з 2012 по 2013 було проведено 10 подібних зустрічей. Також Леоніда Леуса можна читати в соцмедіа: він веде щоденник своїх тренувань з метою спілкування і обміну досвідом з атлетами України і не тільки.

Чим відрізняється Кроссфіт від інших видів фітнесу

Кроссфіт, крім різноманітності вправ і методів тренувань, дає не тільки атлетична статура, але і саму різнобічну підготовку до будь-якого виду фізичної діяльності, Ви готові до всього – і видертися на Говерлу, і підняти важку штангу.

Як CrossFit змінює людину

Кроссфіт показав, що ми багато в чому недооцінюємо свої можливості, і, продовжуючи наполегливо тренуватися, ти обов’язково досягнеш заданих цілей. Ще вчора підняти штангу з плечей в 100 кг було нереально, а зараз це для Леоніда – проміжний етап. Леус Леонід разом зі своїми клієнтами постійно моніторить тренувальний процес і його результати – переслідуючи не лише відмінне статура, але і функціональні можливості. Наприклад, багато клієнток-дівчат не могли в школі лазити по канату або підтягуватися, зараз це не проблема. Все це в сукупності підвищує самооцінку і додає впевненості в силах і можливостях свого тіла і духу.

Що дають Кроссфіт-тренування в повсякденному житті

Кроссфіт виховує характер, вчить не здаватися і йти до кінця. Ці якості здорово допомагають в житті долати труднощі. Крім того, тренуючись завзято, ваші м’язи ніколи вас не підведуть в будь-якій ситуації. З Кроссфіт ви завжди впевнені в собі!