Послуги

Дитячий фітнес

Дитячий фітнес в клубах DOG & Grand CrossFit — це сучасний та цікавий спорт для хлопців та дівчат від 7 років, який дає надійну базу фізичного та емоційного розвитку, знайомить їх з основами командної роботи, вчить приймати виклики та з честю їх долати.

Фітнес для дітей в клубах DOG & Grand CrossFit

Спорт потрібен усім: чоловікам і жінкам, юним та зрілим. А дітям?! Їм  він просто необхідний! На щастя, сьогодні все більше батьків приходять до розуміння того, що активне дитинство, у якому є місце спорту, дисципліні та здоровій атмосфері спортивного товариства, потрібні всім хлопцям та дівчатам. Ми підтримуємо цю точку зору і запрошуємо тренуватися в клуби DOG & Grand CrossFit дітей і підлітків! Дитячий фітнес в клубах DOG & Grand CrossFit — це сучасний та цікавий спорт для хлопців та дівчат від 7 років, який дає надійну базу фізичного та емоційного розвитку, знайомить їх з основами командної роботи, вчить приймати виклики та з честю їх долати. Наша мета — не тільки навчити майбутніх дорослих окремим вмінням, а долучити їх до активного і здорового способу життя, сформувати в них любов до спорту та фізичної активності, які вони пронесуть через все життя. Ми не віримо, що людину можна наставити на вірний шлях нотаціями або тиском, але ми точно знаємо, що гідний приклад та дружня підтримка здатні творити дива.

Фітнес для дітей в клубах DOG & Grand CrossFit базується на трьох головних засадах:

 

  1. Безпека. Хлопці та дівчата тренуються під пильною увагою тренерів та ніколи не залишаються без нагляду. Здоров’я маленьких атлетів — наш безумовний пріоритет!
  2. Повага. Ми поважаємо кожну дитину та перш за все бачимо в наших юних спортсменах особистості, кожна з яких неповторна. Наша мета — допомогти хлопцям та дівчатам реалізувати потенціал, закладений в них природою та надихнути їх. Ми категорично не використовуємо у своїй роботі такі методи впливу як критика та тиск.
  3. Результат. Ми працюємо сумлінно та наполегливо для того, щоб кожна хвилина у спортивній залі стала для дітей набутком та перетворилася у майбутньому на нові можливості. Тренери DOG & Grand CrossFit знаходять індивідуальний підхід до ваших синів та доньок, мотивують їх та підтримують.

 

Яким дітям підійдуть тренування у клубах DOG & Grand CrossFit?

Як ми вже казали, спорт потрібен всім, але є ситуації, коли регулярні фізичні навантаження не просто бажані, а просто необхідні: Дітям, які мало рухаються протягом дня. Сучасні дітлахи не бігають з ранку до вечора у подвір’ї, вони сидять. З телефоном, планшетом, біля телевізора — дитинство стало надзвичайно пасивним, і це загроза майбутньому наших синів та доньок. Сколіоз, слабкі м’язи, сутула постава, проблеми з координацією рухів — це наслідок недостатньої фізичної активності.   Хлопцям та дівчатам, що мають схильність до зайвої ваги. На жаль, з цією проблемою з кожним роком стикається все більше родин. І це не тільки естетична проблема: зайва вага сприяє розвитку діабету, серцево-судинних хвороб та ендокринних захворювань.   Підліткам, які мають проблеми з дисципліною та схильні до імпульсивної поведінки. Спорт допомагає спрямувати їхню енергію у плідне русло, вчить контролювати агресію та будувати здорові стосунки з дорослими та однолітками.

Які спортивні напрямки є в клубах DOG & Grand CrossFit?

Ми впевнені: не буває дітлахів, які “не створені” для спорту, але бувають напрямки, які в більшій чи меншій мірі відповідають потребам та вподобанням дитини. У DOG & Grand CrossFit ми пропонуємо юним атлетам 6 спортивних дисциплін:

  • Дитячий кросфіт. Максимально природна форма фізичних навантажень, яка сприяє гармонійному розвитку. На заняттях юні атлети бігають, стрибають, лазять по канату, тренують координацію рухів, вправність та силу.  
  • Бокс. Напрямок, який навчить майбутніх дорослих брати відповідальність за себе та сміливо відстоювати власні інтереси.
  • Кікбоксинг для хлопців і дівчат. Дисципліна, яка формує силу, вправність і готовність долати перешкоди.
  • Dance Kids. Це класи для дітей та підлітків, що поєднують елементи класичного танцювального тренажу та сучасного танцю, вправи на розвиток фізичної сили, гнучкості та витривалості.
  • Pole dance kids. Синтез танцю, спорту та акробатичних елементів. Дисципліна, яка дає чудову базу фізичного розвитку та розвиває у дівчат впевненість у власних силах.
  • Stretching. Комплекс спрямований на зміцнення м’язів, розвиток гнучкості і рухового діапазону дитини, збільшення рухливості суглобів, еластичності зв’язок, і сухожиль.

Як мотивувати дітей до занять спортом?

Ніяк. Дітей не треба мотивувати до активного та цікавого дозвілля, бо кожна дитина вже його прагне. Все, що треба зробити дорослим — це створити умови, за яких хлопці та дівчата зможуть реалізувати свій потенціал. Дитяча мотивація не схожа на мотивацію дорослих. Вони тренуються, докладають зусилля та пробують щось нове не з примусу, не через обіцянку майбутньої винагороди, а виключно з цікавості. Тому, якщо ви хочете, щоб ваші сини та доньки долучилася до здорового способу життя та полюбили спорт, просто дайте їм можливість зануритися у спортивне середовище. Дитячий фітнес в клубах DOG & Grand CrossFit —  це професійні тренери, атмосфера поваги та підтримки, і простір, у якому хлопці й дівчата знайдуть всі умови для фізичного та емоційного розвитку. Спорт — це найкращий старт, який ви можете дати своїм дітям!