Масажний кабінет

Ми прагнемо дати клієнтам DOG & Grand CrossFit максимальний спектр можливостей для активного та повного життя, тому в кожному з наших клубів є масажний кабінет, де вас проконсультують з питань реабілітації та відновлення, допоможуть визначитися з метою процедур, обрати оптимальний для вас формат і тривалість. Тому якщо ви шукаєте професійний масаж на Осокорках та Печерську, ви завжди знайдете його в наших клубах.

Масажні кабінети DOG & Grand CrossFit

Переоцінити значення масажу для людей, що займаються спортом і ведуть активний спосіб життя, майже неможливо. Разом з фізичними навантаженнями, дотриманням режиму і правильним харчуванням, він є одним з найбільш ефективних інструментів турботи про здоров’я і підтримки відмінного самопочуття. Ми прагнемо дати клієнтам DOG & Grand CrossFit максимальний спектр можливостей для активного та повного життя, тому в кожному з наших клубів є масажний кабінет, де вас проконсультують з питань реабілітації та відновлення, допоможуть визначитися з метою процедур, обрати оптимальний для вас формат і тривалість. Тому якщо ви шукаєте професійний масаж в Києві, ви завжди знайдете його в наших клубах.

Вплив масажу на організм

Після масажу ми почуваємося краще. Чому? Справа в комплексній дії, яку він має на організм. На відміну від тренувальної зали, де ви самі докладаєте зусилля, в масажному кабінеті ви відпочиваєте, поки масажист працює над вашим тілом, його здоров’ям і силою. Кожен візит в масажний кабінет:

 • покращує кровообіг у тілі, насичує тканини киснем та збільшує швидкість регенерації клітин;
 • допомагає впоратися з крепатурою та скутістю м’язів після інтенсивних тренувань;
 • прискорює обмінні процеси в організмі;
 • знімає зайвий тонус м’язів і хронічну напругу;
 • виводить зайву рідину і токсини з тканин;
 • антицелюлітний масаж позитивно впливає на стан шкіри, покращує її тонус та вирівнює рельєф;
 • сприяє психологічному розслабленню та покращує емоційний стан людини.

Кому рекомендовані відвідування масажного кабінету?

Якщо ми скажемо “всім”, це не буде перебільшенням, але є категорії людей, яким послуги масажиста будуть особливо корисні. Атлети, які інтенсивно тренуються і готуються до змагань. Кожен сеанс скорочує час на відновлення і покращує ваші фізичні показники. Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя. Масажні рухи збільшують приток кисню у тканини, допомагають впоратися з надмірною напругою у м’язах спини та шиї. Спортсмени, які повертаються до занять після тривалої перерви або відновлюються після травми. Масажист допоможе вашим м’язам швидше адаптуватися до нових навантажень і компенсувати наслідки травм. Чоловіки і жінки, які хочуть максимально швидко прийти у форму. Це актуально для атлетів, які беруть участь в змаганнях з бодібілдингу, а також всіх, хто худне. Кілька візитів в масажний кабінет доповнять ваші зусилля в тренажерному залі, допоможуть шкірі вирівняти рельєф і відновити тонус.

Види масажу в клубах DOG & Grand CrossFit

За загальною фразою “послуги масажу” ховається безліч технік, кожна з яких спрямована на вирішення свого завдання. Наші фахівці запропонують вам такі види масажу:

 1. Загальний (спортивний) — спрямований на поліпшення тонусу тіла, активізацію обмінних процесів в тканинах.
 2. Масаж спини, шийної і комірцевої зони відновлює кровопостачання і покращує рухливість цих ділянок.
 3. Лімфодренажний — відмінна профілактика застійних явищ, має комплексний оздоровчий ефект на організм і поліпшує контури тіла.
 4. Антицелюлітний масаж — спрямований на прицільну роботу з проблемними зонами, позитивно впливає на тургор шкіри.

Залежно від компонентів, з яким масажист проводить процедуру, ви можете вибрати медовий, шоколадний масаж або сеанс з використанням лікувальних грязей і косметичного парафіну для зволоження шкіри і додаткового детокс-ефекту.

Переваги масажних кабінетів DOG & Grand CrossFit

Наша команда — одна з кращих в Києві, тому ви можете бути впевнені, що записуючись на масаж в клуби DOG & Grand CrossFit, ви робите правильний вибір.! Серед наших масажистів — фахівці з реабілітації, які працюють зі спортсменами, що відновлюються після травм або тривалих перерв у тренуваннях. Тому якщо вам потрібен індивідуальний підхід або ви вирішуєте комплексну задачу по роботі з тілом, звертайтеся до масажистів DOG & Grand CrossFit за консультацією та професійною допомогою. Наші масажні кабінети — просторі, світлі приміщення, зі зручним доступом до всієї інфраструктури клубу. Ви можете планувати свій візит так, щоб поєднувати тренування, візит в масажний кабінет, відвідування фінської сауни і не витрачати час на дорогу. Наше ставлення до кожного клієнта — це повага, максимум уваги до ваших цілей і готовність допомогти вам у будь-якій ситуації. Приходьте! Ми завжди раді вам!