Ефективне фітнес-навантаження, навчання почуттю ритму, підвищення пластичності і робота над комплексами і внутрішніми бар'єрами

Pole dance в DOG & Grand CrossFit

Pole dance — спортивно-танцювальний напрямок, який з кожним роком набирає популярність в Києві та по всій Україні. Ця дисципліна приваблює не тільки своєю видовищністю, але і тим, що для багатьох дівчат і жінок уроки пол денс стали ефективною альтернативою звичному фітнесу та груповим спортивним заняттям. Для когось пол денс — це цікаве доповнення до звичної програми тренувань, для когось — можливість випробувати свої сили на змаганнях і турнірах, і абсолютно для кожної дівчини це можливість розкрити себе в новому образі, стати більш впевненою та сильною. Ми любимо Pole dance, і хоча кажуть, що для любові причини не потрібні, у нас вони є! По-перше, пол денс — це свобода самовираження, яку він пропонує кожній жінці. По-друге, це цікавий динамічний напрямок, який не дасть занудьгувати на тренуваннях навіть досвідченим спортсменкам. І останнє за порядком, але не менш важливе: пол денс одна з найрізноманітніших дисциплін, яка легко адаптується під індивідуальні потреби й прагнення жінок, які обрали його. Що дають спортсменкам тренування, які міфи існують навколо pole dance і що варто знати тим, хто хоче спробувати себе в цьому цікавому і яскравому спорті, — відповідаємо на найпопулярніші питання про танці на пілоні.

Що таке Pole dance

Відповідь на це, здавалося б, просте питання, зовсім не проста. Серед досвідчених тренерів і чинних спортсменок світового рівня до сих пір немає єдиної думки, чи вважати пол денс спортивним напрямком, або, все ж таки, танцювальним. З одного боку, пол денс має всі ознаки спортивної дисципліни: він вимагає комплексної фізичної підготовки, з нього проводяться змагання в Києві і всіх великих містах України. З іншого боку, pole dance — це музика, пластика, створення унікального образу і хореографії для виступів, і звичайно ж його можна сміливо віднести до танцювальної дисципліни. В DOG & Grand CrossFit ми розглядаємо pole dance як синтез кращого, що є в спорті і в танцях, і впевнені, що кожна людина знайде для себе в ньому те, що їй ближче.

Як відбуваються заняття з Pole dance

Тренування з Pole dance спрямовані на гармонійний і всебічний розвиток спортсменок. На заняттях ви вчитеся свідомо та послідовно працювати зі своїм тілом, шукаєте нові ступені свободи і крок за кроком опановуєте мистецтво пол денс. Кожне заняття містить у собі такі елементи:

  1. Розминка. Обов’язкова частина тренування, яка готує тіло до навантаження, розігріває зв’язки та м’язи.
  2. Опанування технічних елементів. Pole dance це не тільки вправи й трюки на пілоні, а й робота в партері (на підлозі). Опановуючи їх, спортсменки покращують координацію рухів, силу всіх м’язових груп, вчаться довіряти своєму тілу і контролювати його рухи.
  3. Розтяжка і розслаблення. Після інтенсивної роботи протягом заняття м’язи і зв’язки добре реагують на розтяжку, завдяки чому збільшується амплітуда рухів, а тіло набуває впевненості у танцювальних зв’язках та у повсякденному житті.

Чи підходить Pole dance спортсменкам-початківцям

Так! Для занять на пілоні немає обмежень за віком, вагою або спортивним досвідом. Якщо у вас немає протипоказань до спортивних занять, ви можете сміливо приступити до тренувань. Часто початківці хвилюються, що у них щось не вийде і вони не впораються з вправами пол денс. Ми розуміємо ваші побоювання, але вони абсолютно безпідставні! Програма занять будується за принципом поступового ускладнення, і до нових елементів ви підходите тільки після того, як впевнено опануєте базу. Уроки pole dance поступово готують тіло до нових навантажень, роблять його сильним, гнучким і вправним. Тому не дайте страхам стати на шляху вашого розвитку і спробуйте себе в новому і цікавому напрямку.

Як обрати школу танців на пілоні

У Києві ви знайдете десятки студій, у яких навчають танцям на пілоні, але ефективність тренувань і ваш успіх залежить не тільки від вашої старанності, а й від рівня професіоналізму тренера, атмосфери в залі та ставлення до спортсменок. В DOG & Grand CrossFit ми пропонуємо найкращі умови для індивідуальних і групових занять pole dance:

  • з вами працює досвідчений, доброзичливий тренер, яка захоплена своєю справою і допомагає кожній спортсменці розкрити власний потенціал;
  • у нас світло та затишно! Ви займаєтеся в просторій спортивній залі, де досить місця для вільної роботи біля пілона та в партері;
  • ми поважаємо і цінуємо індивідуальність кожної спортсменки і робимо все, щоб заняття надихали вас на плідну і цікаву роботу.

Що потрібно, щоб почати займатися танцями на пілоні

Для початку занять вам не потрібна спеціальна підготовка або екіпірування. Тим, хто тільки починає знайомство з Pole dance, достатньо звичайної спортивної форми, в якій ви відчуваєте себе комфортно і впевнено. Набагато важливіший правильний емоційний настрій, адже саме від нього залежить ваш прогрес і успіх! Не обмежуйте себе рамками того, що ви вже знаєте та вмієте! Сміливо пробуйте нове, разом з нами відкривайте для себе всі можливості пол денс, і займайтеся з повною віддачею! Час заняття належить вам, і ви обов’язково досягнете успіху, якщо будете тренуватися сумлінно та старанно! Бажаємо вам результативних занять і чекаємо на тренуваннях в DOG & Grand CrossFit на Осокорках!