Ефективне фітнес-навантаження, навчання почуттю ритму, підвищення пластичності і робота над комплексами і внутрішніми бар'єрами

Pole dance: мистецтво і спорт

За останні кілька років популярність танців на жердині не тільки помітно зросла, вони перетворилася на щось комбіноване і універсальне: ефективне фітнес-навантаження, навчання почуттю ритму, підвищення пластичності і робота над комплексами і внутрішніми бар’єрами.

Тренерський склад з професійною спортивною та танцювальної підготовкою спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві переконаний, що пілонний спорт допоможе вам:

  • Розвинути почуття ритму і пластичності;
  • Підвищити витривалість вестибулярного апарату;
  • Регулярно отримувати кардіонагрузки для поліпшення роботи серця і судин;
  • Поліпшити поставу, отримати довгу шию і розправити плечову зону;
  • Позбутися зайвих кілограмів і обсягів в області стегон, живота і навіть литкових м’язів.

Як проходять заняття Pole Dance

Кожен клієнт нашого спортивного клубу може вибрати зручний день і час для тренувань на Осокорках (Позняках). Як правило, такий комплекс вправ націлений на індивідуальні заняття. Під час кожного тренування відбувається розігрів, вводяться в програму вправи на розтяжку. Далі – безпосередньо комплекс на пілоні. Головна перевага такої фітнес-програми від професіоналів – активізація нижньої і верхньої частини тіла. При обертанні на жердині навантаження припадає на нижню частину тіла; зовнішня частина стегон, а також м’язи спини «розминаються» при роботі з підкоренням висоти.

Базові зв’язки рухів:

  • Статична – робота на землі, розігрів, період відпочинку і відновлення;
  • Динамічна – безпосередньо підйом і зміна позиції на пілоні.

Комфортабельний зал спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві має окремі зони для занять, які спроектовані таким чином, щоб не викликати зніяковілості. Чим більше нових елементів ви будете дізнаватися і зможете їх повторювати, – тим ефективніше буде навантаження. Вже через місяць регулярних занять вдається побачити перші результати: відхід кількох кілограмів на вагах, втрата зайвих сантиметрів в обсязі. Рекомендується до 4-6 тренувань на тиждень із середньою тривалістю 60 хвилин.

Боротьба з комплексами і невпевненістю

Комплекс націлений на жіночу аудиторію, а крім поліпшення форми, можна отримати видимі переваги в психологічному плані: стати впевненою, привабливою і впоратися з комплексами. Ви завжди можете записатися на тренування на Осокорках (Позняках), а потім прийняти душ і привести себе в форму.