Послуги

Єдиноборства

Єдиноборства (бокс, kickboxing-muay-thai) – серія контактних видів спорту, метою яких є фізичний та духовний розвиток людини.

Раціональна боротьба зі своїм тілом

Саме так можна описати основний слоган занять з контактних видів спорту. Завдяки досвідченим тренерам спортивних клубів DOG & Grand CrossFit в Києві, які самі тривалий час не тільки брали участь у змаганнях, а й перемагали в престижних національних і міжнародних турнірах, їх цінні поради і практичні рекомендації під час тренувань можуть стати одним з ключових моментів у виборі спортивного клубу.

Розвиток духу і тіла

Незважаючи на таку древню історію цього правила, складно переоцінити його актуальність сьогодні, коли мова заходить саме про боротьбу. Нарівні з розвитком всіх груп м’язів, поліпшенням координації, підвищенням витривалості, єдиноборства вчать таким якостям, як

  • психологічна стійкість і стриманість,
  • внутрішній контроль над тілом і емоціями,
  • швидка і адекватна оцінка ситуації,
  • прагнення розвиватися і працювати на результат.

Спаринги, невеликі внутрішні змагання, робота з різними по підготовці партнерами в нашій тренажерній залі дозволяють досить швидко побачити результат.

Що пропонує наш клуб в Києві?

Перш за все, це  тренування з супроводом і відпрацюванням навичок: ударів і захисту з партнером. Сьогодні у нас ви можете поліпшити свої здібності в:

  • боксі – контактному виді спорту;
  • kickboxing-muay-thai

Тренерська група працює як з чоловіками, так і жінками. Ви можете підібрати зручні місце і час для занять на Осокорках. Залежно від того, коли вам буде зручніше ходити на заняття. Регулярні тренування з єдиноборств розвивають бойовий дух і дозволяють виробляти більш сильну позицію по відношенню до супротивника. Не можна не звернути увагу на те, що подібне спортивне навантаження дозволяє навчитися азам самозахисту і постояти за близьких в разі потреби. Активний бій «працює» з усією групою м’язів, а тактика ведення змагання спрямована на адекватну оцінку складнощів і вироблення стратегій їх подолання. Спортивний клуб DOG & Grand CrossFit- зала, де можуть займатися єдиноборствами люди з різною підготовкою. Частоту тренувань і їх тривалість ви координуєте з тренером.