Послуги

Фітнес

Рух — це життя. Фітнес — це рух для сучасних людей, які хочуть жити насичено та активно. В DOG & Grand CrossFit ми впевнені, що спорт може змінити на краще життя кожної людини, головне — знайти напрямок, який буде вам до душі та людей, які підтримають ваше прагнення до здоров’я та краси.

Чи потрібен вам фітнес?

Так! Якщо ви живете в сучасному місті, користуєтеся транспортом, проводите свій час за робочим столом та перед монітором. За результатами досліджень, недостатня фізична активність призводить до розвитку небезпечних хвороб та значно скорочує час життя людини. “Сидіння — це нове куріння”, кажуть науковці, тому, якщо ви хочете добре почуватися, вам потрібен оздоровчий фітнес. Так! Якщо ви хочете чудово виглядати. Підсвідомо ми сприймаємо силу та гнучкість як головні ознаки краси, незалежно від віку і статі. Не має значення, які дані дала вам природа, сьогодні ви можете почати рух від того, що маєте, до того, чого прагнете. Так! Якщо ви розумієте, що кожна людина потребує час та простір для улюбленої справи та спілкування з однодумцями.

Які програми тренувань є в клубах DOG & Grand CrossFit?

Різноманітні! Так само, як всі люди мають свій темперамент і вподобання, так і фітнес тренування відрізняються між собою за інтенсивністю, типом навантажень і характером. Знайти серед них той, що надихає та захоплює, — запорука плідних занять, і ми з радістю допоможемо зорієнтуватися у різноманітті дисциплін:

  • Силові напрямки. Тренування, які зміцнюють м’язи та роблять вас більш витривалими. Заняття поєднують роботу з вагою власного тіла та вправи з додатковим обладнанням. Найкращий вибір тих, хто працює над пропорціями тіла та його рельєфом.
  • Розумне тіло (Mind body). Вдумлива, неспішна і надзвичайно ефективна робота, що спрямована на зміцнення всіх груп м’язів, покращення координації рухів та гнучкості тіла.
  • Аеробні дисципліни. Ці тренування змусять ваше серце битися частіше! Аеробні фітнес навантаження ідеально підходять для схуднення та зміцнюють серцево-судинну систему.
  • Змішані напрямки. Дисципліни, що покращують всі фізичні параметри атлета, роблять його вправним та сильним.
  • Танцювальні класи. Поєднання силових, аеробних та танцювальних елементів для спортсменок будь-якого рівня підготовки.

Як проходять тренування в клубах DOG & Grand CrossFit?

Наші класи розраховані на атлетів різного рівня підготовки, тому залежно від вашого спортивного досвіду та побажань, ви можете обрати більш чи менш інтенсивні програми занять. Початківцям ми рекомендуємо познайомитися зі всіма напрямками, щоб скласти про них власну думку та обрати ту дисципліну, що надихає та подобається найбільше. Досвідченим атлетам ми радимо за допомогою фітнес-класів додати різноманіття у тренувальну програму. Кожне фітнес-тренування складається з обов’язкової розминки, коли ми готуємо тіло до навантажень, розігріваємо зв’язки та стимулюємо кровообіг у всьому тілі. Розминка, виконана в повному обсязі, захищає спортсменів від травм. Основний блок заняття дає комплексне навантаження відповідно до специфіки напрямку, а в кінці тренування ми обов’язково присвячуємо час стретчингу та вправам у спокійному темпі, щоб зняти надлишкову напругу та добре потягнути всі групи м’язів.

Тренування — командна робота!

Коли ви приходите до фітнес-клубу, ви стаєте командним гравцем! Пам’ятайте, що ви разом рухаєтеся до спільної мети разом з тренером та всіма учасниками заняття! Чому це так важливо?

  1. Тренер це ваш провідник і капітан вашої подорожі у світ здорового та активного життя. Він вказує шлях, надихає та підтримує. Уважно виконуйте його вказівки та дослухайтеся до порад та зауважень щодо техніки виконання вправ.
  2. Взаємодія з іншими атлетами та взаємна повага стають каталізатором для плідної та насиченої роботи. Разом ви зможете більше, ніж будь-хто з вас поодинці.
  3. Фітнес спільнота Києва має колосальний ресурс мотивації для початківців: коли ви тільки починаєте тренуватися, шукаєте програму, яка б вам підійшла, адаптуєтеся до нових навантажень, підтримка однодумців дасть вам сили не звернути зі шляху до цілі.

Яким буде результат тренувань?

Ми приходимо до фітнес-клубу із конкретними цілями і вочевидь чекаємо побачити плоди наших зусиль якнайшвидше. Важливо пам’ятати, що нашому тілу потрібен час, щоб відреагувати на нові навантаження, і для суттєвих змін необхідні ваші терпіння та наполегливість. В перші тижні ви можете зіткнутися з крепатурою (специфічним відчуттям у м’язах після інтенсивної роботи), а показники на вагах не одразу зміняться у менший бік. Головне — не зупинитися і продовжити роботу в залі. Крім схуднення, зменшення об’ємів та покращення стану тіла, фітнес запускає трансформацію у характері людини, її пріоритетах і поглядах на життя. Той, хто регулярно тренується, має кращий настрій та більшу наснагу до життя, надихає своїм прикладом оточуючих та буквально змінює світ на краще! Займайтеся фітнесом, живіть активно та приходьте тренуватися в клуби DOG & Grand CrossFit! Ми раді кожному!