Дитяча кімната

Бути батьками — значить приймати сотні рішень щодня, майстерно вирішувати декілька питань одночасно, знаходити не лише компроміси, але найкращі шляхи для реалізації бажань та прагнень всіх членів родини. Ми розуміємо, як складно сучасній людині поєднувати батьківську роль з шаленим ритмом життя, тому у всіх клубах DOG & Grand CrossFit працюють дитячі кімнати для дітей віком від 3-х років.

Дитяча кімната

Дитячі кімнати (відвідування можливе для дітей віком 3-15 років) DOG & Grand CrossFit це:

  • впевненість та спокій за дитину. В дитячих кімнатах працюють досвідчені няні, які неусипно наглядають за дітлахами.
  • ваша свобода. Тренуйтесь тоді, коли вам зручно, і стільки, скільки хочете. Ваша дитина знаходиться поруч з вами, і ви не залежите від розкладу родичів, школи, чи дитячого садочку.
  • розумне використання ресурсів. Ви не витрачаєте час на те, щоб відвезти та забрати дітлахів на час свого тренування та не шукаєте няню на декілька годин.
  • здорове дозвілля для хлопчиків та дівчат. В дитячих кімнатах DOG & Grand CrossFit малюки грають, активно відпочивають, малюють, займаються творчими завданнями та спілкуються з однолітками. Ми кажемо рішуче “Ні!” планшетам і даємо дітям широкий вибір активних та корисних занять.
  • можливість долучити дитину до здорового способу життя. Діти вчаться не через аналіз статистичних даних, а через приклад своїх батьків. Покажіть дитині, що для вас важливо, розділіть з нею своє захоплення спортом і вже зовсім скоро ваші сини та доньки приєднаються до вас у спортивній залі без спонукань та нотацій.

Живіть активно, живіть яскраво, живіть одним життям з дітьми, та приходьте в DOG & Grand CrossFit всією родиною!