Ми запрошуємо в фітобари клубів DOG & Grand CrossFit всіх, хто веде активний спосіб життя, стежить за фігурою, дотримується дієт, і кожного, хто тільки хоче долучитися до принципів свідомого харчування. І у нас є 3 вагомі аргументи, чому вам варто це зробити!

Фітобари в спортклубах DOG & Grand CrossFit

Здоровий спосіб життя — це більше, ніж пара тренувань в тиждень. Це вибір, який ви робите кожен день на користь самих себе і свого здоров’я. Провести вільний вечір перед екраном, або вирушити разом з друзями на велосипедну прогулянку? Замовити піцу або все-таки зробити зелений салат? Вдатися (знову) до допомоги енергетика, або все ж таки організувати комфортний режим сну? Здоровий спосіб життя складається з цих маленьких рішень, і ми прагнемо допомогти клієнтам клубів DOG & Grand CrossFit зробити своє життя кращим не тільки за допомогою спорту, але й за допомогою правильного харчування. Тому, ми запрошуємо в фітобари клубів DOG & Grand CrossFit всіх, хто веде активний спосіб життя, стежить за фігурою, дотримується дієт, і кожного, хто тільки хоче долучитися до принципів свідомого харчування. І у нас є 3 вагомі аргументи, чому вам варто це зробити!

1. Ми знаємо, що потрібно атлетам!

Готуєтеся до змагань? Набираєте масу або навпаки прагнете позбутися зайвих кілограмів? Ми розуміємо, які цілі стоять перед спортсменами та говоримо з вами спільною мовою! Наші барісти знають, що таке вуглеводне вікно, завантаження, чіт міл, а тому вони завжди запропонують саме те, що вам зараз потрібно:

  • легкі поживні сніданки;
  • десерти, за які не буде соромно ні перед собою, ні перед тренером;
  • відмінний вибір гарячих і холодних напоїв на будь-який смак і сезон;
  • наша фірмова вода для спортсменів з правильним рівнем pH.

В DOG & Grand CrossFit ви завжди точно знаєте, що входить до складу страви або напою, його калорійність і БЖВ-склад. Крім відмінного меню, у фітобарі кожного спортклубу DOG & Grand CrossFit представлений один з найширших асортиментів спортивного харчування в Києві. Якщо ви інтенсивно тренуєтеся, то можете не турбуватися про підтримку свого організму — наші барісти запропонують вам відмінний вибір протеїнових продуктів найкращих світових виробників.

2. Здоровий спосіб життя без винятків.

Всі страви і напої в клубах DOG & Grand CrossFit ми готуємо з органічних продуктів і не йдемо на компроміси в питаннях якості. Наше меню складено з урахуванням рекомендацій сертифікованих дієтологів: менше рафінованих цукрів і трансжирів, більше цільнозернових продуктів, свіжих овочів і фруктів. Ми дбаємо про ваше здоров’я і тому віддаємо перевагу натуральним інгредієнтам, які є природним джерелом вітамінів і харчових волокон. Також ми враховуємо харчові переваги клієнтів і можливі обмеження продуктів у раціоні, тому у нас завжди є в наявності рослинне молоко, страви без глютену і чудовий вибір десертів без цукру. Крім об’єктивної користі, їа та напої в фітобарах спортклубів DOG & Grand CrossFit мають ще одну дуже-дуже важливу перевагу: вони смачні! І ми з гордістю говоримо про це в наступному пункті нашого списку.

3. Не тільки правильне, але і смачне харчування!

Якщо людину день у день годувати гречкою і відвареної курячою грудкою, вона буде ситою, цілком здоровою, а через деякий час ще й абсолютно нещасною істотою. Рідкісні винятки з цього правила зустрічаються, але для більшості з нас брак смакових відчуттів через обмеження в раціоні стає серйозною проблемою. Наукова назва цього явища — часткова сенсорна депривація, і наші барісти точно знають, як з нею боротися! Смузі з ківі, зеленого яблука і насіння чіа, фреш з апельсина, моркви та імбиру, сезонні ягідні сорбети — погодьтеся, навіть одні назви викликають апетит! Наше меню постійно оновлюється, щоб природна тяга до свіжих смаків і яскравих вражень не стала для вас причиною для докорів сумління. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, яким різноманітним та цікавим може бути правильне харчування, коли ним піклуються професіонали своєї справи!

За що ще ми любимо фітобар DOG & Grand CrossFit?

За атмосферу і привітність персоналу. За увагу до деталей і любов до естетики. За відмінну каву і сонячні усмішки. А тим, хто прочитав наш матеріал до кінця, відкриємо головну таємницю здорового способу життя! Правильне харчування — це не аскетизм, а здоровий спосіб життя — не низка страждань. Шлях до здоров’я, сили та краси лежить через повагу до самого себе і свого тіла. Обирайте свідомо, насолоджуйтеся кожною миттю і відкривайте для себе всі можливості і переваги здорового і активного способу життя разом з клубами DOG & Grand CrossFit!