Клуби

Осокорки

DOG & Grand CrossFit — фітнес клуб на Осокорках, в якому є все, що потрібно для активного і здорового способу життя! DOG & Grand CrossFit — це простір, створений з любов’ю до спорту і повагою до кожного відвідувача. У нашому фітнес клубі вас чекає бездоганна інфраструктура, відмінний тренерський склад, здорова спортивна атмосфера і необмежені можливості для самовдосконалення.

Дата відкриття: 2017
Загальна площа: 2650 кв. м
Нема занять за розкладом
Дитячі заняття
Авторські заняття сплачуються окремо
Групові заняття сплачуються окремо
Безкоштовні фітнес класи

Які спортивні напрями є в спортзалі DOG & Grand CrossFit на Осокорках?

Наш клуб пропонує відвідувачам 5 напрямків, серед яких кожна людина зможе знайти найбільш зручний їй варіант.

Спеціалізована Кроссфіт-зона в спортзалі DOG & Grand CrossFit на Осокорках

Ми любимо Кроссфіт, підходимо до цього напрямку з особливою увагою! В DOG & Grand CrossFit зоні кроссфіта виділений окремий рівень, щоб забезпечити спортсменам максимальну свободу і зручність для занять.

У просторому, добре організованому просторі ви знайдете весь необхідний інвентар, спеціалізовані тренажери, і, звичайно ж, компанію однодумців для тренувань. У нашому залі проходять заняття по кроссфіту і Кроссфіт-гімнастики для атлетів різного рівня підготовки, в тому числі для спортсменів, які готуються до змагань та участі у міжнародних Кроссфіт-турнірах. Ви можете займатися як самостійно, так і разом з тренером в будь-якому зручному для вас форматі.

Наставники по кроссфіту DOG & Grand CrossFit — досвідчені спортсмени, сертифіковані тренери по CrossFit і CrossFit Gymnastics, учасники і переможці міжнародних турнірів.

Тренажерна зала DOG & Grand CrossFit

Сучасний, зручний, просторий — таким повинен бути хороший тренажерний зал, і саме такий зал чекає вас в DOG & Grand CrossFit на Осокорках.

У нашому залі встановлено обладнання таких виробників як Life Fitness, Impulse Max і Impulse Sterling. Блокові тренажери, вільні ваги, додаткові аксесуари для занять — весь інвентар знаходяться у відмінному технічному стані, а планування залу дозволяє комфортно тренуватися без вторгнення інших атлетів у ваш особистий простір.

Ви можете поєднувати заняття на тренажерах з іншими видами тренувань, працювати в залі самостійно або під керівництвом тренера: який би варіант ви не обрали, це будуть ефективні та плідні заняття!

Зона єдиноборств

Якщо ви хочете займатися боксом або Kickboxing-Myai-Thai, ласкаво просимо до нашого клубу на Осокорках!

В DOG & Grand CrossFit виділена окрема зона для занять єдиноборствами, де проходять групові, індивідуальні та спліт-тренування. З вами працюють досвідчені спортсмени, переможці міжнародних змагань, учасники професійних боїв з боксу і кікбоксингу, які познайомлять вас зі світом єдиноборств і допоможуть зміцнити тіло і загартувати характер.

У нас немає обмежень за рівнем підготовки відвідувачів, і в залежності від ваших цілей разом з тренером ви можете освоювати ази єдиноборств, відточувати свою майстерність або готуватися до змагань. Важливе значення занять боксом і Kickboxing-Myai-Thai в нашому клубі — можливість поєднувати тренування з єдиноборств з роботою в тренажерному залі а також фітнес-класами, для гармонійного фізичного розвитку і відмінного результату занять.

Фітнес-класи в клубі DOG & Grand CrossFit

У нашому клубі на Осокорках ви знайдете фітнес програми на будь-який смак і темперамент. Під керівництвом сертифікованих тренерів проходять заняття за такими напрямками:

  • аеробні класи: для всіх, хто хоче зміцнити серцево-судинну систему, швидко схуднути і поліпшити тонус тіла;
  • силові напрямки: дає комплексне навантаження на всі м'язові групи, сприяють побудові гармонійного сильного тіла;
  • класи "Розумне тіло" (mind body): дисципліни, спрямовані на неспішну і вдумливу роботу з тілом. Якщо ви хочете займатися пілатесом, йогою, стретчингом, класи в DOG & Grand CrossFit чекають вас!
  • танцювальні напрямки: синтез спорту та танцю для всіх, хто шукає не тільки фізичні навантаження, але і прагне до творчої самореалізації;
  • змішані напрямки: комплексне навантаження, яка поєднує різні види активності для оптимального результату.

Фітнес для дітей в DOG & Grand CrossFit

Спорт потрібен не тільки дорослим, але й дітям! Ми хочемо, щоб кожна дитина могла долучиться до спорту, отримати хорошу фізичну підготовку і закласти фундамент для свого майбутнього, тому в DOG & Grand CrossFit для дітей від 7 років діють класи з 5 спортивних дисциплін: дитячий Кроссфіт, бокс, кікбоксинг, TRX і Pole dance kids.

Ми пропонуємо дітям заняття в дружному колективі, роботу з кращими наставниками і тотальну підтримку в їх знайомстві зі світом спорту.

Але і це ще не все!

DOG & Grand CrossFit — це більше, ніж тільки спорт! У нашому клубі вас чекає:

  • фінська сауна;
  • фітобар з чудовим вибором здорової їжі, напоїв і спортивного харчування;
  • дитяча кімната для відвідувачів з дітьми;
  • масажні кабінети.

Наша мета — підтримати ваше прагнення до активного і здорового життя, і ми впевнені, що спорт — це найкращий помічник кожного, хто хоче стати сильніше, витривалішими і впевненішими у собі.

Приєднуйтесь до команди DOG & Grand CrossFit і прокладайте свій спортивний шлях разом з нами!

Чекаємо вас на Дніпровській набережній 14К!