Клуби

Осокорки

DOG & Grand CrossFit 2 — фітнес клуб на Осокорках, в якому є все, що потрібно для активного і здорового життя! DOG & Grand CrossFit 2 — це простір, створений з любов’ю до спорту і повагою до кожного відвідувача. У нашому фітнес клубі вас чекають бездоганна інфраструктура, відмінний тренерський склад, здорова спортивна атмосфера і необмежені можливості для самовдосконалення.

Дата відкриття: 2017
Загальна площа: 2650 кв. м
Нема занять за розкладом
Нема занять за розкладом
Дитячі класи
Авторські класи оплачуються окремо
Групові класи оплачуються окремо
Безкоштовні фітнес класи
Осокорки
Почайна (Петрівка)

Наталя Повстяна

Масажист
Осокорки
Почайна (Петрівка)

Поліна Манорик

Фітнес тренер

Які спортивні напрямки є в DOG & Grand CrossFit 2 на Осокорках?

Наш клуб пропонує відвідувачам 5 напрямків, серед яких кожна людина зможе знайти дисципліну собі до душі.

Спеціалізована кросфіт-зона в спортивному клубі DOG & Grand CrossFit 2 на Осокорках

Ми любимо кросфіт і ставимося до цього напрямку з особливою увагою! В DOG & Grand CrossFit 2 зоні кросфіту виділено окремий поверх, щоб забезпечити спортсменам максимальну свободу і комфорт.

У просторому, добре організованому просторі ви знайдете весь необхідний інвентар, спеціалізовані тренажери, і, звичайно ж, компанію однодумців для тренувань. У нашому залі проходять заняття з кросфіту та кросфіт-гімнастики для атлетів різного рівня підготовки, в тому числі для спортсменів, які готуються до змагань та участі в міжнародних crossfit-турнірах. Ви можете займатися як самостійно, так і разом з тренером в будь-якому зручному для вас форматі.

Наставники з кросфіту DOG & Grand CrossFit 2 — досвідчені спортсмени, сертифіковані тренери по CrossFit і CrossFit Gymnastics, учасники і переможці міжнародних турнірів.

Тренажерна зала DOG & Grand CrossFit 2

Сучасна, зручна, простора — такою повинна бути тренажерна зала, і саме така зала чекає на вас в DOG & Grand CrossFit 2 на Осокорках.

У нашій залі встановлено обладнання таких виробників як Life Fitness, Impulse Max і Impulse Sterling. Блокові тренажери, вільні ваги, додаткові аксесуари для занять — весь інвентар знаходиться у відмінному технічному стані, а планування залу дозволяє комфортно тренуватися без втручання інших атлетів у ваш особистий простір.

Ви можете поєднувати заняття на тренажерах з іншими видами тренувань, працювати в залі самостійно або під керівництвом тренера: який би варіант ви не вибрали, це будуть ефективні та плідні заняття!

Зона єдиноборств

Якщо ви хочете займатися боксом і Kickboxing-Muay-Thai, ласкаво просимо до нашого клубу на Осокорках!

В DOG & Grand CrossFit 2 виділена окрема зона для занять єдиноборствами, де проходять групові, індивідуальні та спліт-тренування. З вами працюють досвідчені спортсмени, переможці міжнародних змагань, учасники професійних боїв з боксу та кікбоксингу, які познайомлять вас зі світом єдиноборств і допоможуть зміцнити тіло і загартувати характер.

У нас немає обмежень за рівнем підготовки, і в залежності від ваших цілей разом з тренером ви можете опановувати ази єдиноборств, відточувати свою майстерність або готуватися до змагань. Важливa перевага тих, хто займається боксом і Kickboxing-Myai-Thai в нашому клубі, — можливість поєднувати тренування з єдиноборств з роботою в тренажерній залі та фітнес-класами, для гармонійного фізичного розвитку і відмінного результату занять.

Фітнес-класи в клубі DOG & Grand CrossFit 2

У нашому клубі на Осокорках ви знайдете фітнес програми на будь-який смак і темперамент. Під керівництвом сертифікованих тренерів проходять заняття за такими напрямками:

  • аеробні класи: для всіх, хто хоче зміцнити серцево-судинну систему, швидко схуднути і поліпшити тонус тіла;
  • силові напрямки: дають комплексне навантаження на всі м'язові групи, сприяють побудові гармонійного сильного тіла;
  • танцювальні напрямки: синтез спорту та танцю для всіх, хто шукає не тільки фізичні навантаження, але і прагне творчої самореалізації;
  • змішані напрямки: комплексне навантаження, яке поєднує різні види активності для оптимального результату.
  • класи "Розумне тіло" (mind body): дисципліни, спрямовані не неспішну і вдумливу роботу з тілом. Якщо ви хочете займатися пілатесом, йогою, стретчингом, класи в DOG & Grand CrossFit 2 чекають на вас!

Фітнес для дітей в DOG & Grand CrossFit 2

Спорт потрібен не тільки дорослим, але й дітям! Ми хочемо, щоб кожна дитина могла долучитися до активного способу життя, отримати хорошу фізичну підготовку і заклаcти фундамент свого майбутнього, тому в DOG & Grand CrossFit 2 працюють класи для дітей від 7 років з 5 спортивних дисциплін: дитячий кросфіт, бокс, кікбоксинг, TRX і Pole dance kids.

Ми пропонуємо дітям заняття в дружному колективі, роботу з кращими наставниками і тотальну підтримку в їх знайомстві зі світом спорту.

Але і це ще не все!

DOG & Grand CrossFit 2 — це більше, ніж тільки спорт! У нашому клубі на вас чекає:

  • фінська сауна;
  • фітобар з відмінним вибором здорової їжі, напоїв і спортивного харчування;
  • дитяча кімната для відвідувачів з дітьми;
  • масажні кабінети.

Наша мета — підтримати ваше прагнення до активного і здорового життя, і ми впевнені, що спорт — це найкращий помічник для кожного, хто хоче стати сильнішим, витривалішим і більш впевненим у собі.

Приєднуйтесь до команди DOG & Grand CrossFit 2 і прокладайте свій спортивний шлях разом з нами!

Чекаємо на вас на Дніпровській набережній 14К!