Клуби

Осокорки

DOG & Grand CrossFit 2 — фітнес клуб на Осокорках, в якому є все, що потрібно для активного і здорового життя! DOG & Grand CrossFit 2 — це простір, створений з любов’ю до спорту і повагою до кожного відвідувача. У нашому фітнес клубі вас чекають бездоганна інфраструктура, відмінний тренерський склад, здорова спортивна атмосфера і необмежені можливості для самовдосконалення.

Дата відкриття: 2017
Загальна площа: 2650 кв. м
Дитячі класи
Авторські класи оплачуються окремо
Групові класи оплачуються окремо
Безкоштовні фітнес класи
Осокорки
Почайна (Петрівка)

Наталя Повстяна

Масажист
Осокорки
Почайна (Петрівка)

Поліна Манорик

Фітнес тренер

Які спортивні напрямки є в DOG & Grand CrossFit 2 на Осокорках?

Наш клуб пропонує відвідувачам 5 напрямків, серед яких кожна людина зможе знайти дисципліну собі до душі.

Спеціалізована кросфіт-зона в спортивному клубі DOG & Grand CrossFit 2 на Осокорках

Ми любимо кросфіт і ставимося до цього напрямку з особливою увагою! В DOG & Grand CrossFit 2 зоні кросфіту виділено окремий поверх, щоб забезпечити спортсменам максимальну свободу і комфорт.

У просторому, добре організованому просторі ви знайдете весь необхідний інвентар, спеціалізовані тренажери, і, звичайно ж, компанію однодумців для тренувань. У нашому залі проходять заняття з кросфіту та кросфіт-гімнастики для атлетів різного рівня підготовки, в тому числі для спортсменів, які готуються до змагань та участі в міжнародних crossfit-турнірах. Ви можете займатися як самостійно, так і разом з тренером в будь-якому зручному для вас форматі.

Наставники з кросфіту DOG & Grand CrossFit 2 — досвідчені спортсмени, сертифіковані тренери по CrossFit і CrossFit Gymnastics, учасники і переможці міжнародних турнірів.

Тренажерна зала DOG & Grand CrossFit 2

Сучасна, зручна, простора — такою повинна бути тренажерна зала, і саме така зала чекає на вас в DOG & Grand CrossFit 2 на Осокорках.

У нашій залі встановлено обладнання таких виробників як Life Fitness, Impulse Max і Impulse Sterling. Блокові тренажери, вільні ваги, додаткові аксесуари для занять — весь інвентар знаходиться у відмінному технічному стані, а планування залу дозволяє комфортно тренуватися без втручання інших атлетів у ваш особистий простір.

Ви можете поєднувати заняття на тренажерах з іншими видами тренувань, працювати в залі самостійно або під керівництвом тренера: який би варіант ви не вибрали, це будуть ефективні та плідні заняття!

Зона єдиноборств

Якщо ви хочете займатися боксом і Kickboxing-Muay-Thai, ласкаво просимо до нашого клубу на Осокорках!

В DOG & Grand CrossFit 2 виділена окрема зона для занять єдиноборствами, де проходять групові, індивідуальні та спліт-тренування. З вами працюють досвідчені спортсмени, переможці міжнародних змагань, учасники професійних боїв з боксу та кікбоксингу, які познайомлять вас зі світом єдиноборств і допоможуть зміцнити тіло і загартувати характер.

У нас немає обмежень за рівнем підготовки, і в залежності від ваших цілей разом з тренером ви можете опановувати ази єдиноборств, відточувати свою майстерність або готуватися до змагань. Важливa перевага тих, хто займається боксом і Kickboxing-Myai-Thai в нашому клубі, — можливість поєднувати тренування з єдиноборств з роботою в тренажерній залі та фітнес-класами, для гармонійного фізичного розвитку і відмінного результату занять.

Фітнес-класи в клубі DOG & Grand CrossFit 2

У нашому клубі на Осокорках ви знайдете фітнес програми на будь-який смак і темперамент. Під керівництвом сертифікованих тренерів проходять заняття за такими напрямками:

  • аеробні класи: для всіх, хто хоче зміцнити серцево-судинну систему, швидко схуднути і поліпшити тонус тіла;
  • силові напрямки: дають комплексне навантаження на всі м'язові групи, сприяють побудові гармонійного сильного тіла;
  • танцювальні напрямки: синтез спорту та танцю для всіх, хто шукає не тільки фізичні навантаження, але і прагне творчої самореалізації;
  • змішані напрямки: комплексне навантаження, яке поєднує різні види активності для оптимального результату.
  • класи "Розумне тіло" (mind body): дисципліни, спрямовані не неспішну і вдумливу роботу з тілом. Якщо ви хочете займатися пілатесом, йогою, стретчингом, класи в DOG & Grand CrossFit 2 чекають на вас!

Фітнес для дітей в DOG & Grand CrossFit 2

Спорт потрібен не тільки дорослим, але й дітям! Ми хочемо, щоб кожна дитина могла долучитися до активного способу життя, отримати хорошу фізичну підготовку і заклаcти фундамент свого майбутнього, тому в DOG & Grand CrossFit 2 працюють класи для дітей від 7 років з 5 спортивних дисциплін: дитячий кросфіт, бокс, кікбоксинг, TRX і Pole dance kids.

Ми пропонуємо дітям заняття в дружному колективі, роботу з кращими наставниками і тотальну підтримку в їх знайомстві зі світом спорту.

Але і це ще не все!

DOG & Grand CrossFit 2 — це більше, ніж тільки спорт! У нашому клубі на вас чекає:

  • фінська сауна;
  • фітобар з відмінним вибором здорової їжі, напоїв і спортивного харчування;
  • дитяча кімната для відвідувачів з дітьми;
  • масажні кабінети.

Наша мета — підтримати ваше прагнення до активного і здорового життя, і ми впевнені, що спорт — це найкращий помічник для кожного, хто хоче стати сильнішим, витривалішим і більш впевненим у собі.

Приєднуйтесь до команди DOG & Grand CrossFit 2 і прокладайте свій спортивний шлях разом з нами!

Чекаємо на вас на Дніпровській набережній 14К!