Pole Dance Kids — це індивідуальний вид спорту, який поєднує силові, танцювальні та акробатичні елементи

Pole dance для дітей

Напевно, ви всі бачили захоплюючі відео з виступами танцівниць пол денс, які граціозно та легко роблять карколомні трюки, рухаються музично та впевнено, приголомшують своєю майстерністю та пластикою. Тепер цей напрямок доступний не лише спортсменкам, які мають гімнастичну підготовку, але й всім дітям, завдяки новому напрямку дитячого фітнесу в клубі DOG & Grand CrossFit: Pole Dance Kids. Вам більше не прийдеться розмірковувати над питанням, що обрати для своєї доньки, спорт чи танці, тому що Pole Dance поєднує найкраще, що є у кожному з цих напрямів: силу та дисципліну спорту, творче начало та свободу танцю, і все це у цікавій сучасній формі, яка сподобається дівчатам та юнкам!

Що таке дитячий пол денс?

Pole Dance Kids — це індивідуальний вид спорту, який поєднує силові, танцювальні та акробатичні елементи. За манерою виконання та свободою, що він дає, цей напрямок можна віднести до танців. З точки зору фізичної підготовки та роботи над характером — це повноцінна спортивна дисципліна. Але головне, що для спортсменок, які обрали цей вид, він стає можливістю реалізувати себе, набути впевненість та сформувати здорову самооцінку. Танці на пілоні виділилися в окремий спортивний напрямок зовсім недавно, але він стрімко набув популярності як серед професійних спортсменок, так і серед аматорів. Дівчата та підлітки, які починають тренуватися сьогодні, мають перевагу, яка була недоступна спортсменкам ще 10 років тому: вони починають опановувати мистецтво пол денс під керівництвом досвідченого тренера, який володіє методологією навчання. Вони всі починають тренуватися для власного задоволення та розвитку, а у майбутньому за бажанням зможуть брати участь у чемпіонатах та турнірах всеукраїнського та навіть світового рівня.

Що дають дітям заняття з Pole dance в DOG & Grand CrossFit?

Як і будь-яка спортивна дисципліна, танці на пілоні дають таку необхідну для дівчат та юнок фізичну активність. Але це не всі переваги цього напрямку. Регулярні тренування дають юним спортсменкам:

  • гармонійний фізичний розвиток;
  • чудову координацію рухів та міцний вестибулярний апарат;
  • розвиток музичного слуху та відчуття ритму;
  • грацію та пластичність рухів;
  • струнку поставу;

Крім фізичних аспектів, пол денс дає надійну базу емоційного розвитку: дівчата вчаться вірити у власні сили, формують здорову міцну самооцінку та здобувають перший досвід роботи в одній команді з іншими дівчатами та тренером. Ми не підштовхуємо дівчат до конкуренції, а навпаки створюємо атмосферу, у якій вони будуть співпрацювати, брати приклад одна з одної та працювати разом плідно та завзято.

Кому підходять заняття з пол денс?

Pole Dance Kids — це повноцінна спортивна дисципліна, що підходить всім дівчатам від 7 років, які не мають протипоказань до фізичних навантажень. Особливо корисними танці на пілоні будуть:

  1. Для дівчат, які люблять танцювати та вже захоплюються pole dance. Достеменно відомо, що дитина, яка має інтерес до спортивного або танцювального напрямку, має кращі шанси досягти у ньому успіху, ніж у напрямку, до якого вона байдужа.
  2. Для тих, хто має проблеми з самопрезентацією, відчуває себе скуто та сором’язливо.
  3. Для підлітків, які потребують екологічного спілкування з однолітками та формування життєвих орієнтирів. Для них робота у групі під проводом тренера стане шансом долучитися до спорту та активного стилю життя без тиску з боку батьків, природно та легко.

Як проходять дитячі тренування з танців на пілоні в DOG & Grand CrossFit?

Кожне тренування — це комплексне фізичне навантаження, що охоплює різні аспекти підготовки спортсменок. В рамках заняття діти під керівництвом тренера обов’язково виконують розминку для того, щоб підготувати м’язи та суглоби до навантажень, після чого переходять до основного блоку занять. Всі основні елементи можна умовно розділити на роботу в партері (на підлозі) та безпосередньо на пілоні. Тренер пропонує спортсменкам елементи, які відповідають їх рівню підготовки. Розтяжка — обов’язкова частина підготовки, тому ми формуємо у дівчат позитивне ставлення до стретчингу, вчимо тягнутися обережно, ефективно та з задоволенням. Пол денс вимагає від виконавців великої концентрації та значних фізичних зусиль, тому на кожному тренуванні обов’язково є силові вправи на вправи на баланс. Акробатичні елементи дівчата вивчають на матах під пильним наглядом тренера, опановуючи їх уважно та поступово. Всі заняття в DOG & Grand CrossFit будуються за принципом поступового збільшення навантажень та зважають на можливості кожної дитини та її індивідуальний темп розвитку. Якщо ви хочете, щоб ваша донька виросла сильною, гнучкою та впевненою у собі, Pole Dance Kids в клубі DOG & Grand CrossFit — чудовий вибір!