Кросфіт

Основний формат занять — це інтенсивні тренування, в рамках яких ви працюєте одразу над усіма аспектами фізичної підготовки. На відміну від інших спортивних напрямків, CrossFit розвиває не одну фізичну якість атлета, а відразу кілька: силу, спритність і витривалість.

Кросфіт у Києві

Ми запрошуємо до клубів DOG & Grand CrossFit всіх, хто вже знайомий з кросфітом і всіх, хто тільки хоче познайомитися з цим спортивним напрямком. У клубах DOG вас чекають: Просторі, відмінно обладнані зали. Наші кросфіт-зони спроектовані і обладнані відповідно до міжнародних вимог і в них є все, що може вам знадобитися для занять. Кращий тренерський колектив. Наші тренери — учасники та переможці всеукраїнських і міжнародних кросфіт-турнірів, досвідчені наставники та сертифіковані фахівці. Здорова спортивна атмосфера. Ми впевнені, що атмосфера взаємної поваги та здорової конкуренції — це основа успішних тренувань для кожного спортсмена. Наше CrossFit товариство об’єднує і надихає жителів Києва вести здоровий і активний спосіб життя, і якщо ви поділяєте наші цінності, ласкаво просимо!

Як проходять кросфіт тренування і що на вас чекає в залі?

Основний формат занять — це інтенсивні тренування, в рамках яких ви працюєте одразу над усіма аспектами фізичної підготовки. На відміну від інших спортивних напрямків, CrossFit розвиває не одну фізичну якість атлета, а відразу кілька: силу, спритність і витривалість. Це стає можливим завдяки поєднанню в комплексах елементів різних дисциплін: гімнастики, важкої атлетики та аеробних навантажень. Простіше кажучи, crossfit атлети на тренуваннях бігають, віджимаються, застрибують на тумбу, працюють зі штангою, розтягуються, виходять на турнік і ходять на руках. Єдине, чого вони НЕ роблять — ніколи не нудьгують і ніколи не зупиняються у своєму прагненні до розвитку!

Які головні переваги занять кросфітом?

Ми любимо кросфіт, і тому можемо годинами говорити про його позитивний вплив. Але якщо виділити 3 головні переваги, які він дає атлетам, то ось вони:   Універсальність. Пауерліфтери відмінно працюють з великою вагою. Гімнасти майстерно роблять виходи на кільцях. CrossFit атлети вміють все! Регулярні CrossFit тренування дають всебічну фізичну підготовку і вам не доводиться відмовлятися від одного вміння на користь іншого.   Адаптивність. Десятки базових вправ і сотні їх варіацій дають величезний вибір для створення тренувальної програми. Кросфітом можуть займатися новачки і досвідчені атлети, чоловіки і жінки, діти, вікові спортсмени і атлети з обмеженими можливостями.   Ефективність. Вправи і формат тренувань спрямовані на те, щоб залучити до роботи максимальну кількість м’язових груп і дати атлетові комплексне навантаження. Ви завжди тренуєтеся “на виріст”, збільшуєте свою працездатність, силу і витривалість.

Чи потрібна підготовка, щоб займатися в кросфіт клубі?

Щоб приступити до занять, спеціальна підготовка не потрібна, необхідно лише ваше бажання і вільний час. Виконувати програми з кросфіту може кожен, у кого немає медичних протипоказань до фізичних навантажень. На перших етапах знайомства з новою дисципліною, тренер допоможе визначити ваш поточний рівень підготовки, а також поставити цілі тренувань. Чи плануєте ви займатися для загальної фізичної підготовки або для схуднення? Чи хочете ви тренуватися “для себе” або прагнете спробувати свої сили на змаганнях? Віддаєте перевагу індивідуальним заняттям або готові працювати в групі? Чітке розуміння ваших цілей дасть наставнику можливість підібрати оптимальний план тренувань і формат занять.

Що дають спортсменам CrossFit тренування?

Вправи кросфіт тренування спрямовані на гармонійний розвиток всіх фізичних якостей атлета: його швидкості, сили, витривалості, спритності і гнучкості. Залежно від того, які в вас природні дані та попередній спортивний досвід, ви можете “підтягнути” необхідні параметри, зробивши акцент на відповідних вправах. Кожен з напрямків підготовки дає спортсмену свої переваги:

  • Кардіонавантаження. Біг, стрибки на скакалці, велотренажер, веслування запускають інтенсивне розщеплення жирів, зміцнюють серцево-судинну систему і покращують метаболізм. Завдяки аеробним навантаженням CrossFit добре підходить людям, які хочуть схуднути і зменшити відсоток жирової тканини.
  • Гімнастика. Вправи з власною вагою відмінно зміцнюють мускулатуру і розвивають реакцію. Спортсмен не просто стає сильнішим, його тіло вчиться працювати ефективно і точно.
  • Елементи важкої атлетики. Розвивають фізичну силу атлета, стійкість, покращують концентрацію і загартовують характер.

Атлети-початківці часто запитують, чи складно займатися кросфітом, і ми кожен раз чесно відповідаємо: якби це було легко, то не мало б жодного сенсу! CrossFit — це вихід за рамки звичного, це зусилля, які ви робите для свого розвитку і, повірте, результат того вартий. Змінюйте себе і свій світ на краще, тренуйтеся сумлінно і ставайте тією людиною, якою ви завжди мріяли бути, а CrossFit вам в цьому допоможе!