CF Kids beginner (7-9 років)

Формат роботи класу Вeginner — це знайомство з кросфітом з “нуля”. Він орієнтований як на тих дітей, що ніколи не займалися спортом, так і на тих, що мають досвід в інших дисциплінах, але ще не знайомі з кросфітом

Дитячий функціональний тренінг для початківців в DOG & Grand CrossFit на Осокорках та Печерську

Що потрібно дитині, щоб почати займатися спортом? Просто… почати! Але як це зробити, щоб зацікавити дитину, а не відлякати її? Як познайомити з основами спортивного напрямку, але не перевантажити? Спеціально для цього в DOG & Grand CrossFit на Осокорках та Печерську працює клас дитячого функціонального тренінгу Вeginner, до якого ми запрошуємо хлопців і дівчат, які ще не мають спортивного досвіду і хочуть долучитися до тренувань з дитячого кросфіту. Формат роботи класу Вeginner — це знайомство з кросфітом з “нуля”. Він орієнтований як на тих дітей, що ніколи не займалися спортом, так і на тих, що мають досвід в інших дисциплінах, але ще не знайомі з кросфітом. Мета наших тренувань:

  • дати дитині базові навички і познайомити з найпростішими вправами;
  • допомогти юним атлетам психологічно адаптуватися до роботи в колективі під проводом тренера;
  • розвіяти ніяковість та скутість, які притаманні більшості дітей у новому оточенні;
  • підготувати хлопців і дівчат до тренувань у загальній групі дитячого кросфіту відповідно до їхнього віку.

Клас Вeginner дитячого функціонального тренінгу — це саме той перший крок, який дозволить вашим дітям почати цікавий і плідний спортивний шлях. Приходьте! Спорт — це здорово!