Контактний вид єдиноборства, в якому дозволені удари тільки руками. Тренування для дітей передбачають освоєння боксерської техніки, розвиток координація, сила, витривалість. Регулярні заняття боксом зміцнюють м'язовий корсет, дитина стає самостійною і впевнениною у собі, розвивається вміння зосереджуватися.

Бокс для дітей в клубах DOG & Grand CrossFit

Більшість батьків приводять своїх дітей на бокс для того, щоб навчити їх відстоювати свої інтереси та давати відсіч нападникам. Але бокс дає хлопцям і дівчатам набагато більше, ніж навички самозахисту. Регулярні заняття розвивають фізичну силу дітлахів, спрямовують їх енергію в продуктивне русло та вчать брати під контроль свою агресію.

Як проходять дитячі тренування з боксу?

Всі заняття в клубах DOG проходять під проводом досвідчених тренерів. Діти працюють в залі під постійним наглядом дорослих і кожне заняття складається з декількох обов’язкових блоків:

  • вправи для загального фізичного розвитку;
  • робота над технічними елементами;
  • відпрацювання навичок роботи в парах та групі.

Для багатьох дітей знайомство з боксом знаменує початок цікавого та плідного спортивного шляху і стає надійною базою для опанування інших видів спорту. Бокс — це дисципліна, чудова фізична форма та досвід, який допоможе вашим дітям у майбутньому. Долучайте дітей до спорту та допомагайте їм загартувати характер і сформувати відповідальне ставлення до самих себе та свого життя!