Бокс зміцнює тіло, загартовує характер, вчить рухатися вперед і сміливо досягати своїх цілей.Найвідоміший вид контактних єдиноборств, бокс об'єднує людей незалежно від віку, статі та спортивного досвіду. Тренування з боксу підходять усім, хто хоче стати сильніше і впевненіше в собі: чоловікам і жінкам, молодим і зрілим, досвідченим та тим, хто тільки починає свій шлях у спорті. Неважливо, який спортивний досвід ви маєте, головне — ваше бажання зробити крок вперед та кинути виклик самому собі.

Бокс зміцнює тіло, загартовує характер, вчить рухатися вперед і сміливо досягати своїх цілей. Найвідоміший вид контактних єдиноборств, бокс об’єднує людей незалежно від віку, статі та спортивного досвіду. Тренування з боксу підходять усім, хто хоче стати сильніше і впевненіше в собі: чоловікам і жінкам, молодим і зрілим, досвідченим та тим, хто тільки починає свій шлях у спорті. Неважливо, який спортивний досвід ви маєте, головне — ваше бажання зробити крок вперед та кинути виклик самому собі. Ми впевнені, що досвід, який атлет отримуєте на тренуваннях, змінює на краще не лише його фізичну форму, але й позитивно впливає на емоційну витривалість та здатність долати стресові ситуації. Тому ми запрошуємо долучитися до нас всіх, хто хоче випробувати власні сили.

Що дають тренування з боксу?

  1. Бокс — це досконала система фізичної підготовки. На кожному тренуванні ви будете бігати, стрибати, виконувати силові вправи та працювати над координацією рухів. Тому систематичні заняття допомагають позбутися зайвої ваги, збільшують фізичну силу атлета та покращують тонус тіла.
  2. Боксери відрізняються від звичайних людей чудовою дисципліною та цілеспрямованістю. І мова йде не лише про тренувальний процес. “Бачу ціль, не бачу перепон” — це про них, тому якщо вам бракує вміння йти вперед попри все, ви знаєте, який спорт вам підійде.
  3. Опанування агресії. Агресія — це невід’ємна частина людської природи, і проблемою вона стає тільки у тому випадку, коли людина не вміє її контролювати. Досвід спарингу та тренувальних боїв вчить вас використовувати цю рушійну силу свідомо та обачно, тому якщо ви боїтеся сутичок, або маєте схильність до імпульсивної поведінки, тренери клубів DOG чекають на вас.

Як проходять заняття з боксу в клубах DOG & Grand CrossFit?

Залежно від рівня вашої підготовки та мети, яку ви ставите перед собою, ви можете обрати один з трьох форматів тренувань, або поєднувати їх між собою у тренувальному графіку

  • Групові заняття. Ідеально підходять для початківців та спортсменів, що продовжують вдосконалювати свою майстерність. Групові тренування з боксу складаються з розігріву, загальної фізичної підготовки, відпрацювання технічних елементів (постанова ударів, робота в парах, спаринг), і розтяжки.
  • Спліт-тренування. Кращий вибір для тих, хто тренується з друзями і постійними спаринг-партнерами. Робота пліч-о-пліч в парі з іншим спортсменом запалює в людині здоровий спортивний азарт та допомагає досягти кращих результатів.
  • Індивідуальні заняття з боксу. Оптимально підходять для спортсменів, які хочуть тренуватися в індивідуальному графіку, прагнуть поліпшити свої показники, або готуються до змагань.

Тренерський склад клубів DOG & Grand CrossFit

Тренер — ваш провідник у світ спорту, людина яка підтримає на шляху до мети, допоможе знайти (та не втратити!) мотивацію до занять. В клубах DOG & Grand CrossFit з вами працюють наставники, кожен з яких має :

  • значний спортивний досвід: за їх плечима сотні боїв та досвід змагань на міжнародних турнірах;
  • дар викладача, що дозволяє поділитися своїми знаннями та набутками з учнями, надихнути їх і підтримати;
  • наснагу та щиру любов до обраної професії — якості, без яких неможливо досягти професійного успіху.

Що потрібно для того, щоб почати займатися боксом?

Головне — ваше бажання. Якщо ви готові сумлінно працювати, докладати зусилля і рухатися вперед, ви досягнете успіху. Познайомитися з тренерами й обрати оптимальний формат занять ви зможете на пробному тренуванні з боксу в клубах DOG & Grand CrossFit. У спорт ми приходимо з різних причин: хтось хоче схуднути, хтось прагне подолати страх перед силовим вирішенням конфліктних ситуацій. Але найцікавіше те, що кожен з нас отримує значно більше, ніж те, на що очікував.

Займайтеся боксом, вчіться приймати виклик і з честю перемагати!

Чекаємо вас в DOG & Grand CrossFit!