Exotic Pole dance — це гармонійне поєднання акробатики, витривалості, сили, пластики, гнучкості та грації.  На відміну від класичного Pole dance у цьому напрямі акцент робиться не на трюках, а на вивченні танцювальних зв'язок біля пілону та у партері, у які гармонійно вплетені трюкові елементи. Exotic Pole dance можна займатися без попередньої спортивної чи танцювальної підготовки: елементи та танцювальні зв’язки адаптуються під індивідуальні можливості та вподобання.

Exotic Pole dance в DOG & Grand CrossFit

Запрошуємо на заняття з Exotic Pole dance — чуттєвий та надзвичайно красивий напрямок у Pole dance. 

Exotic Pole dance — це гармонійне поєднання акробатики, витривалості, сили, пластики, гнучкості та грації. 

В чому особливість Exotic Pole dance?

На відміну від класичного Pole dance у цьому напрямі акцент робиться не на трюках, а на вивченні танцювальних зв’язок біля пілону та у партері, у які гармонійно вплетені трюкові елементи. Exotic Pole dance можна займатися без попередньої спортивної чи танцювальної підготовки: елементи та танцювальні зв’язки адаптуються під індивідуальні можливості та вподобання.

А як щодо фізичних навантажень?

Exotic Pole dance може стати гарною альтернативою звичайному фітнесу, адже на занятті працюють всі групи м’язів. Регулярні тренування зміцнюють тіло, покращують його рельєф, допомагають позбутися зайвої ваги, додають впевненості та грації рухам і поставі.  

Що входить в програму занять з Exotic Pole dance

Кожне заняття складається з вивчення танцювальних рухів та зв’язок, вивчення трюків та роботи над загальною фізичною підготовкою. На занятті з Exotic Pole dance ми працюємо над:

  • гнучкістю
  • пластичністю
  • силою
  • витривалістю

Займатись можна як у кросівках, шкарпетках, так і у спеціальному взутті.

Бажано на заняття брати із собою наколінники або їхній еквівалент, наприклад — високі гетри.

Приходьте! Exotic Pole dance — фантастично красивий спортивний напрямок, що не залишить вас байдужими!