Дитячий функціональний тренінг (10-14 років)

Дитячий функціональний тренінг стане ідеальним вибором для хлопчиків і дівчаток від 7 років, познайомить їх зі світом спорту, дозволить відчути смак до тренувань і навчить працювати в команді. Дитячий кросфіт — це все найкраще, що є в спорті і ми з радістю покажемо вам можливості і переваги цього спортивного напрямку!

Функціональний тренінг для дітей в клубах DOG & Grand CrossFit

Яким повинен бути дитячий спорт? Цікавим? Звичайно! Різноманітним? Без сумнівів! Таким, що надихає та зміцнює тіло та характер? Так, так і ще раз так! Любов до активного способу життя — це запорука здорового і успішного майбутнього для наших синів і дочок, і якщо ми хочемо, щоб спорт був звичною частиною їхнього життя, він повинен захоплювати дитину, а не бути формальністю в рамках шкільних уроків фізкультури. Ми впевнені, що дитячий функціональний тренінг стане ідеальним вибором для хлопчиків і дівчаток від 7 років, познайомить їх зі світом спорту, дозволить відчути смак до тренувань і навчить працювати в команді. Дитячий кросфіт — це все найкраще, що є в спорті і ми з радістю покажемо вам можливості і переваги цього спортивного напрямку!

Що таке Кросфіт для дітей?

Багато дорослих спортсменів вже знайомі з системою тренувань CrossFit, яка поєднує в собі елементи гімнастики, атлетики та вправ для загальної фізичної підготовки. Кросфіт спрямований на формування всебічно розвинених атлетів, які будуть одночасно сильними, витривалими, спритними і швидкими. Кросфіт для дітей — це комплексна система фізичної підготовки для хлопчиків і дівчаток від 7 років, яка зберігає ключові принципи CrossFit, і адаптує їх для юних атлетів. Функціональний тренінг максимально наближений до природної активності, яка характерна для молодших школярів та підлітків. Він не ставить перед собою завдання цілеспрямовано розвинути якісь специфічні навички або вміння (як це відбувається, наприклад, в тенісі), але дає відмінну базу для фізичного та емоційного розвитку.

Що дає дитячий функціональний тренінг?

Дитячий кросфіт це:

  1. Рух. Той, якого так не вистачає нашим синам і дочкам, і який поглинули автомобілі, планшети і мінімум 6 годин за партою кожен день. Функціональний тренінг дає повноцінну і різноманітну рухову активність, необхідну для здоров’я і гармонійного психо-емоційного розвитку.
  2. Досвід командної роботи. Молодший шкільний і підлітковий вік — період, коли закладається вміння працювати в команді і будувати ієрархію з оточенням. Тренер і члени команди є моделлю суспільства, де майбутні дорослі отримують досвід соціалізації і напрацьовують комунікативні навички.
  3. Віра в себе. Крім розвиненої мускулатури і відмінної координації рухів, спорт дає людині віру у два чарівних слова: “Я можу!”. Ця віра стане фундаментом, на якому в майбутньому хлопці і дівчата побудують своє самостійне життя, і закладається цей фундамент в стінах спортивної зали.

Що роблять діти на тренуваннях з кросфіту?

Кросфіт-тренування будуються за принципом поєднання різних видів навантаження і чергування типів активності. Простіше кажучи, діти будуть стрибати, бігати, лазити по канату і ніколи, ні за яких обставин не будуть нудьгувати, адже наше завдання — зробити заняття захоплюючими та ефективними. Ось основні типи вправ, які виконують юні спортсмени в рамках заняття:

  • розминка: готуємо тіло до роботи, розігріваємо зв’язки та м’язи;
  • кардіонавантаження: біг, стрибки на скакалці, кругові вправи у високому темпі;
  • силові елементи: виконуємо без додаткового обтяження, працюємо з власною вагою;
  • робота зі снарядами: освоюємо правильну техніку присідань, випадів, нахилів, використовуючи гімнастичні палиці та гантелі до 1 кг;
  • вчимося командній взаємодії: виконуємо парні вправи, влаштовуємо естафети і дружні змагання;
  • розтягуємося та знайомимося з основами стретчингу.

Переваги дитячого кросфіту в клубах DOG & Grand CrossFit

Ми любимо спорт і хочемо поділитися своїм ставленням до нього з молодим поколінням, тому робимо все, щоб юні спортсмени зацікавилися тренуваннями і поспішали на заняття з посмішкою. У клубах DOG & Grand CrossFit заняття з функціонального тренінгу проводять досвідчені атлети, сертифіковані тренери та відмінні педагоги, які ставляться до кожного спортсмена шанобливо і відповідально. Подати приклад, а не змусити, — це головний принцип в нашій роботі зі школярами. Ми підтримуємо юних атлетів, коли їм складно, направляємо і надихаємо! Відносини між тренером і вихованцями будуються на принципах взаємної поваги і командної роботи. Заняття проходять в просторих, добре обладнаних залах з відмінною інфраструктурою. Під час дитячих тренувань ви можете приділити час собі, відвідати тренажерну залу або сходити на масаж. До занять групи можна приєднатися в будь-який момент, не чекаючи початку навчального року або нового набору. Залучайте дітей до спорту і допоможіть їм отримати найкращий життєвий старт! Чекаємо вас в клубах DOG & Grand CrossFit!