Дитячий функціональний тренінг

Вашій дитині від 7 до 12 років? Тоді саме час віддати його на регулярні тренування в спортивний клуб DOG & Grand CrossFit в Києві, щоб розвинути у чада силу, координацію, гнучкість, пластичність і помітно поліпшити його стан здоров'я

Кроссфіт Kids: привчаємо дитину до спортивних навантажень

Вашій дитині від 7 до 12 років? Тоді саме час віддати його на регулярні тренування в спортивних клубах DOG & Grand CrossFit в Києві, щоб розвинути у чада силу, координацію, гнучкість, пластичність і помітно поліпшити його стан здоров’я. Професійний підхід дитячих тренерів в тому, щоб прищепити любов до спорту і цілеспрямованості.

Чому CrossFit підходить багатьом дітям?

  • Безпечний – на всіх етапах ведеться контроль над технікою виконання завдань, використанням інвентарю;
  • Поступове помірне навантаження на кожному занятті;
  • Підбір об’єктивного навантаження згідно умінням, можливостям і віку.

Комфортабельні і ергономічні зали на Осокорках та на Почайній (Петрівці) допомагають малюкам швидше адаптуватися до нового колективу і вже почати працювати на результат. Тут не можна зустріти зношеного обладнання, потертих стін, неприємного запаху або відсутності свіжого повітря – все це не про спортивні клуби DOG & Grand CrossFit в Києві, які запрошують на тренування і дорослих, і дітей.

Диференційований підхід приносить плоди

Не траба всіх дітей рівняти під одну мірку, чим займається, на превеликий жаль, сучасна школа, в тому числі, і на уроках фізкультури. З огляду на потреби зростаючого організму, енергію і вагу дитини – тренера підберуть саме той комплекс вправ, який буде оптимальним. Користь від кроссфіта на обличчя, адже, перш за все:

  • Формується стійкий м’язовий каркас;
  • Вирівнюється постава, подовжується шия і розправляються плечі;
  • Робота з різними групами м’язів.

Досвідчений колектив не обмежує дитину строгими правилами, а координує та спрямовує його рухову активність. Заняття проходять із застосуванням необхідного інвентарю, яке в широкому доступі в спортивних клубах DOG & Grand CrossFit і в достатній кількості. Тут скакалка і м’яч, килимок і гантелі, легкі штанги і тростини. Відзначимо, що дитина не занудьгує – кожне тренування має свій новий сценарій, лише базові техніки повторюються. Принцип послідовності і постійного навантаження підкріплюється тим, що є час на відновлення, а кінець заняття завжди ознаменований відпочинком.

CrossFit стане відмінним етапом в спортивній кар’єрі, а крім цього може легко допомогти чаду визначитися з певним напрямком для подальших професійних тренувань.