Дитяча хореографія

Дитяча хореографія — це система фізичної підготовки, яка поєднує в собі елементи класичного танцювального тренажу та сучасного танцю, вправи на розвиток фізичної сили, гнучкості та витривалості. Хореографія спрямована на всебічний фізичний розвиток дитини, формує в неї здорову самооцінку та впевненість в собі.

Дитяча хореографія в DOG & Grand CrossFit

Дитину, яка займається хореографією, легко впізнати за впевненою ходою, красивою поставою і легкістю рухів. Ці діти добре відчувають власне тіло й легко опановують нові спортивні вміння. Але найголовніше — заняття хореографією доступні всім дітям в спортивному клубі DOG & Grand CrossFit і ми запрошуємо на заняття хлопчиків і дівчаток від 7 до 14 років!

Що таке дитяча хореографія?

Дитяча хореографія — це система фізичної підготовки, яка поєднує в собі елементи класичного танцювального тренажу та сучасного танцю, вправи на розвиток фізичної сили, гнучкості та витривалості. Хореографія спрямована на всебічний фізичний розвиток дитини, формує в неї здорову самооцінку та впевненість в собі.

Кому підходять заняття хореографією?

Класи хореографії підходять усім дітям від 7 до 14 років, що не мають протипоказань до фізичних навантажень. Особливо корисними ці заняття будуть для хлопчиків і дівчаток, які:

  • відчувають нестачу фізичної активності, проводять багато часу за партою або за комп’ютером;
  • мають проблеми зайвої ваги, сутулості або порушення постави;
  • хочуть стати впевненішими в собі;
  • прагнуть поліпшити координацію рухів;
  • цікавляться танцювальними дисциплінами;
  • займаються вузькопрофільним видом спорту і потребують збалансованого навантаження;
  • люблять рух, але не схильні до змагальних видів спорту.

Дитяча хореографія — це цікава альтернатива традиційній загальній фізичній підготовці, й ці класи добре доповнюють тренувальну програму дітей, які займаються спортивною і художньою гімнастикою, фігурним катанням, естрадними танцями.

Що дає дитині хореографія?

З точки зору фізичного розвитку дитяча хореографія — це відмінна база, яка гармонійно зміцнює тіло дитини. Поєднання динамічних і статичних навантажень формує міцний м’язовий корсет, гарантує гарну поставу і допомагає захистити здоров’я дитини від сколіозу та сутулості. Розтяжка і вправи на гнучкість збільшують амплітуду доступних рухів і зміцнюють зв’язковий апарат. Дітей, які займаються хореографією, відрізняє хороша координація рухів і впевнена пластика. Це пояснюється тим, що більшість вправ хореографії — це складнокоординовані рухи, опанування яких розвиває пропріоцепцію дитини, тобто її здатність відчувати власне тіло в просторі і усвідомлено з ним працювати. Крім фізичних даних дитяча хореографія розвиває музичний слух хлопчиків і дівчаток і їхнє почуття ритму.

Як проходять заняття з хореографії в дитячих групах?

Тренування проходять в невеликих групах під керівництвом досвідченого педагога. На заняттях діти виконують вправи для загального фізичного розвитку, вивчають танцювальні елементи і зв’язки. Кожне тренування містить в собі розтяжку, партерну гімнастику, вправи на розвиток сили, балансу і гнучкості. Наша мета — не просто дати дітям комплекс вправ, а сформувати у них зацікавленість у фізичній активності та мотивувати до саморозвитку. Ми поважаємо особистість кожної дитини й з розумінням ставимося до індивідуальних особливостей дітей, їхніх можливостей і природних даних. Тому В DOG & Grand CrossFit кожна дитина може розраховувати на дружню підтримку, професійний підхід до занять, здорову атмосферу, в якій комфортно розвиватися і підкорювати нові горизонти. Приходьте! Дитяча хореографія — це напрямок, в якому кожна дитина знайде для себе простір для росту!